bugün

gaga hanım kızımızın artpop albümü kapsamında yapacağı turne şimdilik iğrenç bir seviyede devam ediyor seattle'da vereceği konseri iptal etmişti daha 16 eylülde istanbulda verecek konserin biletleri tam olarak satılmadı ey lady gaga iyi dinle beni! born this way ball tour'da kalça kemiğimde sorun var diye(bahane) o kadar konseri iptal etmiştin bak born this way'den ibret almamışsın! hala çuvallıyorsun! the fame yapmışsın niye böyle yeniden şahane bir albüm yapmıyorsun? neden kendini giderek sıradanlaştırıyorsun? nerde bad romance'ler alejandro'lar lovegame'ler poker face'ler just dance'ler paparazzi'ler telephone'lar ??!
turnede söyleyeceği şarkı listesi :
artpop(açılış şarkısı)
guy
donatella
fashion
venus
manicure
cake like lady gaga
just dance
poker face
telephone
partynauseous
paparazzi
do what u want
born this way
jewels n drugs
aura
sexxx dreams
mary jane holland
alejandro
ratchet
bad romance
applause
swine
gypsy(kapanış şarkısı).
http://en.m.wikipedia.org.../ArtRave:_The_Artpop_Ball şimdilik istatistiklerine buradan ulaşabilirsiniz .
not:başlıkta yanlış var "artrave the artpop ball tour" olacaktı .
not2:yazık çok yazık gerçekten üzülüyorum gaga'nın son zamanlarda ki haline . tutmayan albüm artflop/fartpop'un başarısızlığını kapatmasını dilerekene turneye abd'den başlamış ve bir konserin de ortalama 10-12 bin bilet satabiliyor oysaki mdna tour 2012 yılının en kapsamlı turnesi olmuşken ... umarım bu paçoz turne'de ilerleyen zamanlarda daha başarılı olup albümünün başarısızlığını örter yoksa xtina 3-4 albümde nasıl bittiyse buda öyle biter .
not3:hatırlıyorsunuz gaga born this way ball tour'un konser tarihlerini kaydırıp madonnayla aynı anda turneye çıkmıştı ve bunun sonucunda sakatım bahanesiyle turneyi tamamlayamamış madonna'dan ağır tokat yemişti .
not4:daha abd'den çıkmadan seattle'da ki konserini iptal etmiş ohoho gaga daha işimiz var seninle .