bugün

içler acısı bir durumda olan Arsenal tarihinin en kötü dönemlerinden birini yaşamaktadır. iddaa da bile artık favori takım olarak çıkamıyorlar maça siz düşünün. Arsene Wenger'in üzerindeki büyük baskıyı tahmin bile edemiyorum. Bizim ülkemizin bir takımının başına bu gelseydi çoktan teknik adam gönderilmişti fakat Wenger hala direnmektedir. Allah kolaylık versin Arsene emmi.
"arsenal kadrosuna yeni oyuncular katmak için "şirin baba anaokulunun önünde kamp kurdu" gibisinden bir haber vardı bu durumla ilgili.. adamların futbol takımının yaş ortalaması 0-3..
nolucak bu arsenalin hali dedirtir.
arsenal çok bozdu.

edit: kim diyor bozdu diye?
iddaa da herkesi patlatan gidişattır. reading acı acı koyar mesela oh olsundur. beleşçiler sizi.
iyi ki arsenalli değilim dedirten gidişat. reading gibi takım bile sikinde sektirebiliyorsa arsenal'i durum çok vahim. wenger noluyo takım niye koşmuyo!! wenger söyle fabregas nerede !!! o değil de giderayak benim iddaa kuponumu sikmeselerdi iyiydi.
maalesef biz sevenlerini fazlasıyla müteessir etmektedir.

pires'li, henry'li, bergkamp'lı, ljungberg'li, viera'lı altın kadrodan geriye kalana ve gelinen noktaya bakın. ne yazık... biz seni böyle bilmezdik arsen wenger!
arsenalin (bkz: gandırdım xd) yaptığı maçtır. liseli bebe yaşındaki oyuncular yapar bazen böyle şeyler. 5-7 biten futbol maçı mı olur hiç.
(bkz: ingiltere premier ligi arsenal in yolu)
(bkz: Çocuk kreşi)
futbolcu fabrikasıdır.