bugün

birkaç gün önce bu programı çok beğendiğimi ve severek izlediğimi yazmıştım. ama dünkü bölümü tam bi rezaletti.
sahneye alınan seyircinin ya da ezgi mola'nın ön plana çıkması ve tolga çevik'in arka planda bırakılması programı özünden uzaklaştırıyor.
ezgi mola, eski bölümlerde daha sakin, aklı başında hareket ediyordu. şimdilerde tolga çevik'e benzemeye çalışıyor ama komik olmuyor.
umarım tekrardan eski haline döner.

bu arada ankaralılara da sinir oldum. sahneye nasıl tipler çıktı öyle.

ve son sözüm; ezgi mola şu dekoltesini kapatsın artık. her bölüm aynı şey, bıktık.
ezginin göğüs şovu, itici hareketleri ve tolgaya benzeme çabası yüzünden soğuduğum programdır. bu kızın hali hal değil, tolganın dediği gibi işte yelloz ve yollu. tolga çevik candır, on numara komedyendir. adam kıçından ter akıtıyor, işini layıkı ile yapıyor. keşke ezgiyi hiç bulaştırmasaydı, sarp iyiydi onunla devam etselerdi muhteşem olurdu. ezgi oyunculuktan yoksun kendini bilmezin teki, hadsiz deyince sempatik oluyor sanıyor ama sinir bozuyor sadece.
ezgi molaya nasıl katlanıyorlar diye her izlediğimde kendime sorduğum komedi programı.
şu sıra pelin hanım yüzünden berbat giden tiyatro show.
her zaman güldürmeyi başaran başarılı bir program. tolga çevik'in ne kadar zeki olduğunu gözler önüne sermekte.
komedi içeriğine göstermelik meme eklentisi yapan programdır.

bu haftaki programa ziynet sali konuk olmuş. mutfaktaki 82 ekran televizyonda ziynet sali' nin çadır altında yatarken yüzüstü döndüğü anda yer çekimine mağruz kalan memelerini daha net görebilmek için 107 ekran bulunan salona koştum.

Ayrıca şunu da söylemeden edemeyeceğim. Ezgi mola programın kalitesini aşırı derece düşürüyor.
muhteşem programdır. gayet başarılıdır ve her seferinde güldürür.
izleyenlerin akıl sağlığı konusunda ciddi sorunları olması muhtemel program.
Tv8'de ilk çıktığı hali süperdi sonra vasatlasti son haline bakmiyorum bile.
16.bölümde gülmekten haykırdığım aşırı saygı duyduğum Tolga Çeviğin muhteşem eseri
tolga çeviğin ve yanındaki güzel kadının oynadığı şovdur merak etmeyin ezgi molayı biliyoz herhalde.
bir tek ben mi gulmuyorum acaba diye dusunmeme neden olan televizyon programi.hep tekrar espiriler,hep salaga yatmalar.
gülmediğim'dir. Espriler basit, şaklabanlık tavan.
saçmalıktır.

zaten bu tür proje 20 bölümden sonra sıkar. araya sosyal, sanatsal ve politik hiciv koy 20 yıl gider orası ayrı ama şu haliyle bildiğin saçmalık. bakın yanlış anladım hadi gülün.

oldu...

edit: ne eliti amk, harbi boktan. recep ivedik'e bayılırım. deli gibi gülerim...
şaklabanlıkla insanları güldüren programlardan biri. benim için recep ivedik'ten bi farkı yok.
evet recep ivediğe gittiler ama hep meraktan ivedik 1 harici 2 ve 3 çok kötüydü insanlar hep meraktan gitmişti hele 3 tam bir rezalet aşırı küfür saçma sapan ama izlenildi hep amaç acaba film komikmi diye gidildi maalesef fos çıktı.
arkadaşım hoşgeldinde her yeni bölümü dahada kötüleşiyor keşke ilk başlarındaki gibi olsaydı her yeni bölümü dahada vasat .
Komedi dükkanı iken de komik değildi, ama bizim millet de şaşkını, aptalı, saf saf bakanı çok sever, şabanı da bunun için sevdik en çok,

Bu da böyle saf saf bakardı, yönetmen zalim görünürdü, bu da zavallı bakışlı, itaatkar, yazık, şimdi bakıyoruz ki bir kibir bir kibir, gözler velfecri okuyor. itici şey.
Kimse bok atmasın doğaçlama bu kadar ince zeki espriler yapabilen yok özellikle Tolga Çevik gibi sempatik adamıda zor bulursunuz diyerekten cümlemi bitiriyorum.
fazla erotik. ya da bana öyle geliyor.
bir de hala kadın rolü yapan erkek tiplemesinden medet ummak...
yeni atılımlar yapmazsa götte patlamasına çok az kalmış program.mesela bi cem yılmazı falan çıkarabilirsiniz.ama bu sefer de tolga çevikin aşağılık kompleksli halini izleriz.neyse.olmadı memeye yönelin.
ezgi olmasa reytingi yüzde 40 düşecek program.
Yarmiştir yine.
sahneye seyirci almaktaki amaç çözülürse mana kazanacaktır. seyirci şımarıp devamlı gülerse dalga geçilip yerine alınıyor. seyirci kendini rolüne kaptırıp gerçekten oynamaya çalışsa yine dalga geçilip yerine gönderiliyor. anlamadık gitti hacı. amaç, seyirciyi de oyuna dahil etmekse bir şey diyemem. ama eğer oyuncu eksiğini kapatmaksa tiyatrolarda onlarca genç var bu işi ücretsiz kabul edecek. deneyin.
bu bolumde farkettigim sey tolga'nin surekli salaga yatarak insanlari guldurmesi. ha birde ustu kapali uygunsuz davranislar sergilemesi. cocuklariyla gidenler var birde. yazik.
utanıyorum hala izleyenleri gördükçe.
güncel Önemli Başlıklar