bugün

hoşgelmiş 8. nesil yazarı.

koştursun, tırmansın, döktürsün.
sokulur efenim. yanlış anlaşılmasın, çomak soktuğu kovandaki arılar tarafından...
gebzeli* yazar.
hoşbulmamış yazar.
sevişirken eşinin götüne parmağını sokma potansiyeli yüksektir.

edit: lan yazara yazmadım kardeşim aaa. kız gören gelmiş silsek bir dert silmesek başka dert.
Dün kitapçıda gördüğüm kitaptır. adı çok hoşuma gitmişti aklımda kalmış şimdi sol framede görünce bi heyecan yaptım ama 8.nesil yazar olduğunu görünce bi duygularıma bir şey oldu. her neyse hoooş gelmiş.
entrylere bakılınca gemiye* fitne sokmuş yazardır
salak salak entrylere konu olan yazar. esim yok, fakat bir yerlerine parmak sokulmak istenenlere kizilcik sopasi sokabilir..
oraya buraya birşeyler sokma konusunda tereddütü pek olmayan yazardır... etme bulma dünyası diye birşey geldi aklıma.. ufffff..yine zıçtım....neyse ya..yak bi cuğara
stieg larsson tarafından yazılan, "millennıum" serisinin 3. ve son kitabıdır. en az ilk iki kitabı kadar heyecanlı ve nefes kesicidir. kitaplar olağanüstü başarı kazanmalarına rağmen, larsson öldüğünde romanlarının hiçbiri henüz basılmamış. çünkü işten sonra sadece kendi keyfi için yazdığı kitapları hiçbir yayınevine göndermemiş. yazarı öldükten sonra farkedilen okunulası bir seridir.
bu kadar sığ düşünceli yazar, çizer, bozar. (#11144357)
azcık geniş düşün.
- kızım sana söylüyorum, arılar siz anlayın.
edit: istedğin kadar eksile kızım. azcık yaratıcı ol lan. burası oyun parkı değil. mirc,irc da değil messenger facebook hiç değil. onun için yazdığın yazılara özen göster. tarihi geçmiş araksiyon esprilerine ancak kendin gülersin.
2-2 mi esprisi geçeli aylar yıllar oldu mk.
dağlar, çiçekler... ve güzel kokan her şey... uff nasıl asılacağımı bilemedim amk.

edit: saipsiz'e selamlar.
saçma sapan ne olduğu belirsiz mesajlar atarak beni rahatsız eden yazar,

seni modlara söylerim taaam mı ?
stieg larsson'un millennium üçlemesine ait mükemmel bir kitap.