bugün

görsel

gelenlere süpriz yumurtalar verilecektir..
bayburt zirvesine katıldığım için gelemiyorum. oradan da çorum elitler zirvesine geçicem.
ortam git gide şenleniyor, yic gelsin yha, olmazsa arthuman onu ıslak mendille temizler.

zaten hamam sokakta buluşuyoruz, hiç olmadı götürür kafasına tasla vura vura temizleriz.
bence yikanmak istemeyen cocuk da gelsin, aramızdaki buzları eritelim.

"yeeaa sen şimdi böyle diyosun ama" diye bize laf yetiştirsin.
Memelerin ağızlardan çekilip yerini kaz ciğerine bırakacağı hunharca geçecek zirve. Kulak kıvrımlarında yenecek keleçoş ve evelik çorbası ile tam bir günah zirvesi olacak. Ulu arda han'ımız günahlarınızı bağışlansın arkadaşlar.
3 saat 9 dakika sonra başlayacak muhteşem zirvedir..

gelen bir, gelmeyen bir bölü bir bölü iki pişman..

güzel anların fotolarını paylaşacağım..

şimdilik luci bey ve odiseus hanım geliyor..

yıkanmak istemeyen pislik ve ezique çocuk ise kıskandı açık eksiledi..

bilanço bu şimdilik..
daracık ve hamam sokağın kesiştiği yerde buluşmak biraz manidar olmuş ama muhakkak katılacağım.

ortam yanıyor, cıvırlar cirit atıyor diye duyduk.

ardahan'da ortam böyle imiş.
2006 terhis olduğumda Ardahan’ı bu kadar özleyeceğim aklıma gelmezdi. Tam olarak neyi özlediğimi de bilmiyorum. Gençliğim olabilirz. Zirveye gelirsek Kalede çay içilebilir aslında.
....
Edirneden Ardahana kadar
Bir toprak uzanır,
..
şiirini çağrıştırır.
Yol üstü bir yer olsa bahane uydurup bir şekilde gitmeye çalışır insan. Fakat ardahan.
Bilemiyorum altan.
arkadaşlar merhaba,

saat 17:30’da ahsen pastanesinde mini bir zirve düzenliyorum..

hepinizi eğlenceli dakikalar, dostane sohbetler deneyimlemek adına davet ediyorum..

ardahan kültürü ve ardahanda yaşam üzerine keyifli bir sohbet de benden sizlere süpriz..

mekan görseli için,

görsel

mekan adresi için,

görsel

not: istanbul, ankara, izmir, bursa ve antalyadan da herkesi çağırdım..

sıkıntı yaşarsanız vatsaptan konum paylaşımı yaparım, çekinmeyin lütfen..

edit: çağrılmayan ezique açık eksiledi ahsgah..