bugün

fm serilerinin hepsinde bolca bulunan gavat sukutçulardır. yeni sözleşmede maaşının 2 katını ister ve pazarlık bile yapmaz. olur ki bir takım sizden 3-5 kuruş verirse hemen sizi bırakır gider bu ibneler. neyse efendim gelelim asıl konuya.

olay football manager 2012 oyununda gerçekleşti bu kez. ispanyadan 700k imza ücreti ve 480k yıllık maaş ödeyerek getirttiğim bu ibneyi ispanyaya yolladım adam bulsun diye. ne kadar vasat topçu varsa önerdi ibne. takımımda pozisyonunda 4. olan birine 12 milyon Euro verip almam için şiddetle tavsiyede bulundu bu gavat. biraz küfürlü gidiyorum kusura bakmayın olay çok yeni çünkü. neyse çözüm arayışları için bu gavatı Amerika kıtasına yolladım. şililer, brezilyalar, arjantinler, panamalar ne kadar tatil ülkesi varsa dolandı durdu gavat. yine önerdiği adamlar vasat ve vasat altı. haliyle sinirlendim tabi gittim bunu panamada 5. sınıf bir otelde 50 dolara ayarladığı bir fahişeyle bastım. sonra ne mi oldu ? bu götle sözleşmeyi feshetmedim, bu ona ödül olacaktı. bir iki Arabistan, ırak, iran felan dolandırdım. şeriat görsün gavat. dönüncede seyşellere yollayıp 2 günde geri çağırıp suriye yaptırmayı planlıyorum.