bugün

arapların çoğunluğu çıkarları uğruna anasını bile satacak karakterde bir toplumdur.
Günümüz suriye araplari da göstermistir ki, arap ne vatan bilmekte, ne de millet. Cingenevari bir toplum olduklarini bugun de gostermislerdir, ugrunda ölünmesi gereken topraklari terk ederek. Hristiyan deyip asagiladiklari batinin merhametine siginmaya giderek. Oy, oy ne soylenecek sözler var da deger mi orasini bilmem.
şu zamana kadarki ömrümde bir kere görmediğim saçma düşünce. sizi deli mi sikiyor da buraya gönderiyor. hayır amına koyim bu kadar ortada olan gerçekleri bildiğiniz halde masustan böyle başlıklar açmak bacak aranızda bir şekilde kıpırdama mı yaratıyor.

arapların sizi dövmesini ya da sikmesini mi istiyorsunuz? yani ne bilim bir çeşit fantezi mi?
tabi tabi... araplarla oturup konuşmamış kişinin mal beyanatıdır.

kuzey afrika berberileri hariç hiç bir arap türkleri kolay kolay sevmez. neden?

cengiz han, hülagü han, emir timur bunların hepsinin türk olduğu söylenir araplarca tabi bizdeki arap yalayıcıları özünü inkar etmekte çok mahir olmasına rağmen.

orta çağ uzmanlarına bir danışın bakalım selçuklu hakimiyetini kırmak için haçlıları kimler davet etmiş anadolu'ya şam'a halep'e?

bu arada arap birliğinin ermeni soykırımını tanıdığını da unutmayalım. ayrıca medyada göremezsiniz ancak filistinli araplar içinde de ermeni soykırımını tanıyanlar yer almaktadır.
(bkz: hahaha)
(bkz: trollü ciddiye almak)
(bkz: talkan ve curcan katliamı)

Bunlar Hrıstiyanlar ile bir oluyor gelip müslüman türk köylerini basıyor.

Çaka bey de gemilerine bir sefer düzenleyip hristiyanları esir alıyor
Arapları görünce şartel atıyor tabi tüm gemideki tüm arapları öldürüp hristiyanları fidye karşılığı Venedik'e yolluyor.

Yani ben bunu niye anlattım özet şu:sikeyim bunların dostluğunu.
iş birliklerine bakarsanız durumu anlarsınız sadece iş rtede bitmiyor.
Batakta yanci arap beyanidir.
Türklerin tek dostu elflerdir. Miğferdibinde yardıma tam zamanında yetişmişlerdi.
türklerin tek dostu spartalilardir. oylesine dostlardır ki bir ikimizie isparta adı verilmiştir.aksini idda edeni sonsuzluk cukurundan aşağı atarım.
Israil bize arap ulkelerinden daha dosttur. Arap ingilize dost kopek olur.
Ulan birleşik arap emirlikleri kendi ırklarından olan suriyelilere bile kapısını açmadı.
israil filistinde müslümanlara zulmederken sesini çıkarmadı da türklere mi dost olcak.
Adamlar hem dib kardeşi hemde kan kardeşi olduklarını umursamazken bizi mi umursayacak.
Kufur yemeyi seven yazar beyani. Salak efendim bunlar. Adamlar hala bize nefret besliyor zor da kalinca da "biz turkleri seviyoruz bize yardim" size bir damla su yok bizden.
arapların anasını sikeyimdir.
müslüman bir arap benim kardeşimdir hristiyan bir türk ise sadece komşum olabilir.
Adamlar kendilerinin bile dostu değil baknız: http://www.sabah.com.tr/d...lleri-deniz-suyuyla-yikti Kaynak olarak sabah gazetesini kullandım hürriyet falan kullanınca inanmazsınız. Gevur bunlar dersiniz diye...

Türk kendine yeter kimseye ihtiyacı yok yeter ki potansiyelini bilsin! iyi bayramlar *
(bkz: yav he he)
trollükte son nokta bunu 1. dünya harbinde arap çeteler tarafında katledilen türk askerlerine de anlat tamam mı , araplık = müslümanlık değildir kas kafanız bir türlü almadı bunu , kuran'da arapları öven tek kelime geçmez . bu araplar madem o kadar türk'ü seviyor neden osmanlı halifesine başkaldırarak ingiliz uşaklığı yaptılar hikaye anlatma burada .