bugün

dünya tarihinin en büyük iftira ve karalama kampanyalarından biridir. bu iftira herkesin gerçek sandığı, kız çocuklarının diri diri gömülmesi olayıdır.
tarih bu denli büyük bir yalanla asla karşı karşıya gelmemiştir.
kız çocuklarının diri diri gömülmesi olayı, binlerce arap kabilesi içinde sadece bir kaç kabilenin yaptığı bir olay ve islamiyet yayılmadan önce bitme noktasına gelmiş bir sapkınlıktır.
madem bütün araplar kız çocuklarını diri diri gömüyor, nasıl olurda bir tabur kadar cariyesi olan insanlar vardı.
bu kadar arap kadınlardan değil de leyleklerden mi türedi?
velhasıl bu olay tamamen safsatadır.
bir kaç arap kabilesinin yaptığı münferit bir olaydır ve bütün araplara töhmet altında bırakılmamalıdır.
Kız çocuklarını toprağa diri diri gömmek, Cahiliye döneminde yapılmış, cahiliye fikirlerine sahip insanların işidir. Kavram sa; Sümüklü böceklerle salyangozu adından dolayı uzaklaştırmakla eşdeğerdir. Nihayetinde bunu yapanlar kızılderili kabilesinden olmayıp salgılarını heryere bulaştıran böcek kabilelerindendir.
Helvadan heykel yapip tapanlar, onuda yaptilar merak etme.

Ayrica bu araplar peygamber torununuda oldurmuslerdir.

Turkleride 3-5 altina satip arkadan vurmuslardir.
rivayete gore : bir kabileye baskın olur ve bu kabıledekı butun kadın ,kız toplanıp baska bır yere goturulur. daha sonra bu kabıleler arası barıs saglanır ve kacırılan kadınlar gerı verılır .birisi donmek istemez .buna kızan baba da bundan sonra kız ccugum olursa oldurecegım der. cok eskı islam kaynaklarında gecer.
onemli olan kısım ıse bızım sandıgımız gıbı onlar cahıl, hıc bırsey bılmez , tanrı kabul etmez, kız cocuklarını diri diri gömer falan. Ama arap belagatını ınceledıgımzde hala ıncelıgını koruyan arap siirleri vardir. (antara gibi)
aslında ebu cehıle sorsaydık ona gore o en muttaki mumindi.
ayrıca bır rıvayete gore o tapındıkları dedıgımz putlar zamanın muttakı ınsanlarıymıs. ve onları bu toplum rab edınmıs. evliyaları zamanımzda yaptıgımız gibi. kimse musrik oldugunu kabul etmez. ne ebu cehil ne de dini allaha halıs kılmayan gunumuz ınsanları.
birkaç veya değil, sonuçta o katliamları araplar yapmış mı arkadaşım? yapmış. avrupalı gömmemiş (onlar başka boklar yemişler ama kız gömmekten bahsediyoruz burada), sümerler gömmemiş, türkler gömmemiş, latinler gömmeiş, uzaylılar gömmemiş ama araplar gömmüş mü? gömmüş. neyin kafasıyla hala safsata deniyor?

-araplar bizi sattılar ama aslında hepsi kötü insanlar diil..

ya da:

-araplar çok cici aslında. oraya buraya elin "gavuru" dediğiniz ülkeler "sembolik" de olsa parasal yardım yaparlarken fakir ülkelere yardım etmeyenler sonuçta tüm araplar diil..

tüm araplar kötü değil amenna da, zihniyet çoğu arap ülkesinde aynı. cehalet aynı cehalet. ben bizzat arap coğrafyasında birkaç ülke görmüş, arap insanını yakından tanımış bir insanım. ne bok olduklarını ya da iyinin de nereye kadar iyi kalabildiğini bizzat gördüm. ırkçılığa karşı olun amenna da, göt de yalamayın. arap götü yalayacam diye bilinen şeylere safsata demeyin. anladık muhafazakarsınız da kralcı olmayın.

not: (#14441445)

kültüre hayran olmak, edebiyata hayran olmak ayrıdır, tarihi çarpıtmak ayrıdır. arap kültürü zengin, ilginç ve merak edilesidir. ancak siyasi arenada ne bok olduklarını tarih gösteriyor bizlere. peygamberler zamanının araplarından bahsetmiyorum. ancak sonrasındaki araplar günümüze kadar ne kadar gelişebildi, nereye gelebildi, görmek lazım. üç beş tarih okuyup da koca bir tarihi safsata olarak nitelendirmemek lazım. bildiklerin medyada gördüklerin ya da çapsız kaynaklardan okudukların olamayabilir her zaman.
(bkz: recm)
yıllarca kadınları canlı canlı gömüp sonra taşa tutmamışlardır efendim.
yalandır.
Anadolu denen bu yerde, bugün resmi rakamlarla yılda yaklaşık 300.000 kürtaj yapılıyor yani cinayet işleniyor. gunumuz turkiye' sinden bahsediyorum, eskiye gerek yok. günümüz cagı cahiliyeyi gecmis.
arapların kız çocuklarını diri diri toprağa gömdüğü iftirasıdır. bu iftirayı atanda islam peygamberidir. lat, menat ve uzza isimli tanrıçalara tapan arapların kız çocuklarını gömdüğüne inanmak akıl mantık işi değildir.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar