bugün

sırf islamiyet ilk olarak arabistan yarımadasına geldi diye o bölgedeki tüm insanları mübarek sanan ve yaptıkları herşeyi dinin gereği sanan, yetmezmiş gibi bir de her fırsatta o coğrafya halkının sempatizanlığını ağzından salyalar akarak yapan bir kesim var ki; evlere şenlik... aslını unutmuş, yozlaşmış, kıç yalayıcı bir güruh. ağızları ağız değil tuvalet kağıdı... * * *
rusya'nın kucağına oturanların eleştiri konusu.
anlaşıldığı üzere herşeyi yalıyoruz ama bir türlü türk olamıyoruz.

önce kendin ol kendin!!!
elalemi yüceltip kendi halkının aydınını karalayan türk değildir. türkiye ona dar gelmiştir. füze rampası olan bir yere mülteci olarak sığınırsa hayatını daha hoş sürdürür.
dünya göt olsun, yalayan çok olur. hatta niyeti bozanda. *
gidip füze rampası yalayarak tüm arap hayranlarıyla o rampanın altında birleşirlerse, bide türkiye'nin üzerinden kara emellerini çekerlerse sevineceğimiz yalayıcılardır. arap arap diye yaladıkları götler her arkamızı döndüğümüzde bide götüne değdirek diye arkamızdan vurmaktan hiç geri kalmıyorlar ama bu yalayıcılar hala arap y...rağı diye aranıyor ya artık diyecek bişey kalmamış demektir.

ediy: bu küfür arap yalakalarına karşı argo ve küfür içermektedir.
batının .şşaklarından aşağı su dökmece yapanların eleştirmeye yüz bulabildikleri insanlardır. yanlış içinde olan insanlardır.
hatta bu yalayıcı kesım arapların herhangı savasını canakkale savasından daha ustun gorur. yalamanın sonu yok...
(bkz: necef)
arapların savaşları * * * olmasaydı çanakkale savaşının olamayacağı gerçeğini unutanların ağızlarından salyalar saçarak saldırdıkları güruhtur. ben yalayıcıları savunmuyorum tabii ki. ama ettiğiniz lafı bilin. *
(bkz: iç şarabı zig arabı)
belki birgün bir şeyler yalama ihtiyacı duymayan "ben sadece türkiye cumhuriyeti vatandaşıyım" diyen insanların sayısı git gide artar. o günler güzel olacak.

bu gülünç aşağılık namuzsuz şeyler dışında...