bugün

duyarlı biridir.

acemi olduğu için trafikte mağdur edebileceği insanlardan aracının arkasına bir özür pankartı asarak peşin peşin özür dilemiştir.

ego, mego boş işler tabi. ben takdir ettim kendisini.
görsel
her türk insanında olduğu gibi yazmaya geniş başlayıp sıkış tıkış bitirmiştir.
Vay be adana ne insalar varmış be kardeşim. Aklımdaki tüm kötü izleri sildiniz bayan. Teşekkür ederim. iyi ki varsınız. Böyle insanların ülkemizde olduğunu bilmek çok güzel.
Bu Kadın gelsin bana çarpsın ya. Valla. Tebrik ediyorum. Ayrıca bir şey sorcam sürücünün Kadın olduğunu nasıl anladın.
Ülkemiz o kadar anlayışsız ki, kadıncağız çareyi bunda bulmuş.

Yeşil yandığı an kornaya abananlar, öndeki azcık yavaş gitse arkadan taciz eden tipler çok fazla bu ülkede. Gideceğimiz yere 5 saniye geç gitmek kayıp değil, ama öndeki insanın moralini bozmak gerçekten büyük bir kayıp.
benim anlamadığım bu konu ne ara bu kadar duygusal bir hal aldı. herkes araba bilmek veya kullanmak zorunda mı bu zorunluluk nerden geliyor acaba. bisiklete binen kanada başbakanı varken ve küba başbakanı toplu taşıma aracı kullanıyorken bir bayanın iyi araba kullanamadığı ve acemi olmasını sarı bir kartona yazıp bu durumun sosyal medyaya düşmesidir asıl ağlanılacak durum. türkiyede yirmi milyon araç olması yani neredeyse dört kişiden birinde araç olmasıdır ağlanılacak ve duygulanacak durum. garip bir ülkeyiz cidden neye nasıl ve nerde üzüleceğimizi gerçekten bilmiyoruz çok yazık ayrıca o kornaya basan insanları savunmuyor aksine bazen en ağır küfürlerle def ediyorum fakat bu yinede bu durumu olabilir hale getirmez.
Ülkedeki çomarlar yüzünden kendini yazmak zorunda hissetmiş bir sürücü.
Olmasi gerekendir. Yeni ehliyetliler icin, arabanin arka camina zorunlu olarak yapistirilan bir isaret var. farkli ulkelerde trafikte sikca rastlanan cok yaygin bir uygulama. Ulkemizde de zorunlu hale getirilmesi guzel olurdu. Boylece Kişiye Özel tedbirlere gerek kalmazdi.