bugün

(bkz: yılmaz ı silecesin meseneden)
Her 3 cümlesinden biri küfür olan , intihara meyilli , sorunlu kızlar .
bunlarla bir ilişkiyi yürütmek ve bitirmek cok zor olsa gerek .
(bkz: Tripkolik)
''morlim bosuq yasmaııııın!!!!1'' gibi msn iletileri de yazarlar tahminen..

sevgili arkadaşlar bide yaptığım tespiti size açıklmamama izin verin, kimseyle paylaşmadım bu tespiti ve hiç yazmadım yanlış anlaşılırım diye.. ya arkadaş bu arabesk rap dinleyen kızların %90'ı neden türban takıyor ben anlamadım.. milyon çeşit insan görüyorum, kız görüyorum ama niyeyse bunların %90'dan fazlası hep arabesk rap dinliyor.. dolmuşta, otobüste, minübüste sabahın köründe kulaklarına takıyolar bide son ses, bütün millet dinliyoruz türbanlı insan kişisinin arabesk rapinin.. ''ulan bana mı türbanlıları denk geliyor acaba'' diye milyon kere sordum kendime ve kimseyle paylaşmadım bu durumu yanlış anlamalara yol açmayayım diye..
aşk hayatı olmayam daha doğrusu olamayan kızlardır. arabesk ve rap anlayışında (genel olarak) bir baş kaldırış bir isyan bir çemkirme ya da acı çekme durumu vardır. bitmiyecek herşey yolunda giden bir ilişkiye bile bitmiş,aldatılmış,maf olmuş,hayatı kaymış,vs... gibi bakılır. geneldede argodur bu kızlarımız.

-ulan bu bana yapılır mı bee,şerefsiz.
-seviyorum beaa ama dönüpte bakmıyo suratıma bi kez baksa ah ulan bi kez baksa

yukarıda verilen örnek minimalize edip yumuşatılmıştır. ben pek çözemediğim için anca bu kadar. ama böyledir bu durum. depresif haller yoksa bile bir orhan bir müslüm bir sago yaratır o ortamı.