bugün

normal bir vatandaş gibi masumca bakkala girdim. su alıcam. böyle duvar dibini bi kaç markadan suları dizmiş bu aptal. benim alacağım marka gözüme çarptı üstündede başka ürünler var.
tutacağından tutup asılmamla birlikte o üstteki şampuan neyim lambu lumbur aşağı devrildi.
meğer bu aşırı zeki bakkal üstteki rafın taşıyıcısı olarak bu suları kullanmış.
nerden bilicem ben oğlum senin zihni sinir fikirlerini.
neyse özür diledim falan. bu salak bakkalda görmüyomusun o sular sehpa görevi yapıyor dedi.
le havle siker misin sabaha mı bırakırsın.
gene kusura bakma dedim içinden de le havle.
bakkaldaki diğer calışan al abi onları koyma falan dedi. neyse. çıktım tabi.
bi daha gitmem. belli olmaz bu herif binanın kolonlarını kesip yerine su şisesi neyim koyar.

ha bu arada kim haklı onu da zahmet belirtirseniz.
ilk eksi bakkaldan geldi.
lan oğlum oraya şişe mi kullanılır. zeki adam.
bakkalın malın önde gideni olduğunu gösteren olay. ben de gitmezdim bir daha.
bakkalda zaten her şeyin üstünde raf var.
bakkal la bura bakkal.
erdal bakkal ın kulakları çınlasın.
erik yerken, karpuz tadi almak istemek bu olsa gerek. bilader zaten adamın bütçesi olsa bakkal değil market açar.
bazı mallar diycem demiyorum, ilk entry daha iyi okumalı.
resmen bi kamuflaj var. o bahsettiğim sıra tamamen su bidonları ile dolu ve bu sıranın başlangıcındaki sular raf desteği oluyormuş. ve buna üstten bakıyorsun. rafın neyle desteklendiğini görmen imkansız.
Bim candır. Susadığınızda her daim yanınızdadır.
lan neyse ne, büyük bir skandal olmuş gibi konuşuyorsun.
skandal değil de ilk defa böyle bir hata yaptım. hata mı tabi o da var da insan aptalmış gibi hissediyor.
heriften hırsımı da alamadım ya. o da etken tabi.
tabi ki efendilimizi koruduk. hakkaten sudan bi sebep için kavga edecek adam değilim.
dandik bir olay.
Başa gelen olay demek istemiş arkadaşlar. Başa çatan diyerek dikkat çekmek istemiş olabilir, enteresan.
Bütün mallar bakkalda toplanmış.

Sende şöyle bir baksaydın bilader, lambur lumbur suyu çekmen mi lazım? bakkalınki de ayrı bir zeka.
yav arkadaş neden bakayım. emniyetli mi başıma bişey gelir mi diye düşünür mü insan, bakkaldan su alıyorum lan. su, su.
çeker alırım.
Böyle rezalet başlığı açılmaz ama.
Önce tarih sonra semt mekan adı belirteceksin. Rezalet puanım da 3/10.
2 tarafta aklını kullanmamış. Bakkal suları öyle kullanması ve buna dikkat etmemesi senin de bu sistem çok karmaşık birşey değil gözünün önünde sonuçta anlayabilirsin ama şunuda dile getirmeliyim yaptığı sisteme dikkat etmeli bakkal bu yüzden ilk hata bakkalda diyebilirim bence.