bugün

Utanmazların yapacağı eylem.
apo denilen orospu çocuğunun anasını sikeyim demek değildir.
Bir yahudi olarak söylüyorum.Türk olmayan bir yahudi olarak.Ben o aponun da onu sevenin de anasını sikeyim.Bir teröriste bu kadar imtiyaz verilmez.
Tüm bayan ve çocuklardan özür dilerim. Hanımlar ve çocuklar Lütfen aşağı bölümü okumayıniz..!

Şimdi eli ayağı sağlam bi orospu çocuğu almış bilgisayarı karşısına, orospunun Yarrak kavradığı gibi kavramış klavyeyi. Açmış apo piçinin resmini, Ona bakarak türlü fantazilerle kendini parmaklarkEn fazla hayal kurmanın etkisiyle böyle sikindirik etkisiz içi boş bi başlık açıp altına bide entry girmiş. Üstelik OSMANLI MIRASI MUSTAFA KEMAL IMZALI BIR ÜLKEDE YAŞADIĞI HALDE. Be hEy anasını eşşekler siken orospu çocuğu. Formatı da Sikerim seni de Sikerim aponu da Sikerim. Çaylak değil silik olsam bile bu söylediklerimin arkasındayım. Şunu o beyin olmayan kafana iyi yaz amcık ağızlı. Apo yok, onun ülkesi yok, bizim diye bişey de yok. Bu ülke benim. Sadece ben TÜRKÜM diyenin. Benim türk'ten başka kardeşim de yok. Ben TÜRKÜM .bu ülkede türkten başka hiç birşey yok.