bugün

çevresine ben antidepresan kullanıyorum, hikayemi bilmiyorsunuz havası vermek isteyen, güçsüz tiptir. neyin derdindesin lan it, insanlar ruh sağlığının düzelmesi için kullanıyorlar. sen ne yapıyorsun o ergen kafanla dingil.
edit: asabiyet yapıyor bol bol. evde olduğunuz zaman kullanın, tavsiyedir.
antidepresan zaten başlı başına saçmalıktır. bir çok kişi kullanır ve sonuç olarak da "rahatlatıyor", "sakinleştiriyor" gibi şeyler söyler. hayır denedim ne sakinleştirdi ne de rahatlattı. aksine daha agresif yaptı. özellikle kullandıktan sonraki ilk 3 saat boyunca herşeyi kafaya takar oldum. böyle saçma bir şey görmedim ben.
bu tiplerin ciddi ciddi zeka veya mental problemlerinin olduğunu düşünüyorum.

zira ancak zeka problemi yaşayan birisi akli dengenin veya ruh sağlığının bozukluğunu tedavi eden ilaçların kullanımının kendisine fayda verdiğine inanır...

amın evladı yine sinirlendim ya... kendine "şizofrenim" deyip havalı olduğunu sanan amın evlatlarına zaten diyecek laf bulamıyorum.

bak arkadaşım. çoğu kanserin bile çaresi bulundu ama bir şizofreninin, bir derin depresyonun daha net bir tedavisi bulunamadı...
bir çok ortamda bulunan tip. herkes antidepresan kullanabilir, herkesin ihtiyacı olabilir sıkıntı yok o konuda. lakin ki ortamda biri çıkar ''ya işte bende antidepresan kullanıyorum da rahatlatıyor, canım sıkıldığında iki tane atıyorum'' falan havalarına girer. bazı sorunları olduğundan kullanmaktadır halbuki ama sanki ''her hafta sonu paris'e uçuyorum da'' edasıyla söyler bunu.