bugün

yaklaşık üç yıldır uyguladığım eylem.

bilgisayarım bana yetiyor, tıkır tıkır da her istediğimi yapıyor. içinde virüs var mı ya da yok mu bilmiyorum ama şuan bana dokunmuyor.

yani bana dokunmayan virüs bin yaşasın.
Ramı 1 gb işlemcisi düşük bi bilgiyar kullanıcısı tarafınan hayra yorulucak güzel bişey çok kasar arkadas hele kaspersky.
(bkz: sistemin virüse karşı bağışıklık kazanması)
malware'dan mala bağlamış bilgisayarımla birlikte yaklasık 2 yıldır yaptığım iştir.
(bkz: bir flash bellek takmana bakar)
(bkz: risk budur)
Yaklaşık 4-5 yıldır uyguladığım sistem.
Elinde kurabileceği güzel virüs programı olmasına rağmen, format sonrası bilgisayarı kasıyor diye virüs programı kullanmamaktır. Nasılsa öyle de çöküyor böyle de.Bende kullanmıyorum. Bari film dizi izlerken kasmasın. seri artı veren benim.
prezervatifiz sevişmek gibidir zannımca. olmayabilir de. ortak noktada buluşur isek tehlikelidir.
sisteminize usb bellek - harici disk takmıyorsanız ve internetin karanlık köşelerinden ne olduğu belli olmayan içerikler indirmiyorsanız sorun yaşamanız için hiçbir sebebi bulunmayan durum. yine de avg free ya da avira antivir gibi bir adet ücretsiz antivirüs ve malwarebytes anti malware yazılımının elinizin altında olması hiç de fena olmayacaktır.