bugün

Şamar oğlanı Galatasaray'a son darbedir.
galatasarayın her yerden şamar yediğini gösteren ayar.
(bkz: antalyaspor kim)
fiil çekimlerinden anladığım kadarıyla fm 14 üzerinden yapılan açıklama. veya antalyaspor kurumsal kimliği ete kemiğe büründü, dile geldi.

"...bu serzenişlere hak verirdim."
"...hakemin kararlarını gözlemleyeceğiz."
"...maçı adaletli bir şekilde yöneteceğine inanıyorum."

açıklamayı kime yazdırdılar bilmiyorum fakat içerik olarak doğru bir noktaya değinmiş.
Galatasarayın gecenin bir vakti,liseli ergen açıklamasından sonra hak ettiği kapaklardan biri.
--spoiler--
galatasaray, bizimle oynadıkları türkiye kupası maçında verilmeyen iki penaltımızın ardından da aynı açıklamayı yapsaydı, bu serzenişlerine hak verirdim.
--spoiler--

Üzülme Antalyaspor demek istediğim açıklama. Aynı ikiyüzlülüğü Fenerbahçe maçında da yaptılar. Geçen hafta bıyık altından eki eki diye gülenler bu hafta açıklama yapma yarışına girdiler. Tipik galatasaray dönekliği, ilkesizliği. işlerine nasıl gelirse o yana dönerler.
Antalyaspor kim oldugunu güce tapan yavşaklara gösterecek bu akşam geçmişte defalarca yaptıgı gibi. Ayrıca Gültekin başkan yüreğine saglık başkalarına yapılınca görmeyip kendilerine yapılınca elindeki medya gücü sayesinde ortalığı velveleye verenlere iyi giydirmişsin.
Antalya antalyasporlarındir!..