bugün

basıp gittiğini görünce sevindiğim gereksiz tip.
(#32346940) Unutmayalım o da bir zamanlar annesinin minik kuşuydu.

Ana yüreği bu...nedeni niçini ayıbı olmuyor.
Sadece ben mi yanlış okuyorum yoksa bu nick "annesinin mini kukusu" olarak okunuyor. Parapsikoloji yaptırmayın genşler adama.
Hasta. Ağzı da bozuk. Konuşmaya değmez. Ay bir de başlık altına 16 yaşında ergen olmadığını not düşmüş. Ve kanıt sunmuş. Haklı valla. Yoksa anlayamayacağız.
http://m.uludagsozluk.com/e/30422873/

kendi ifadesine göre beni donuza eklemiş ve yazdıklarımı göremiyor.
ağzı bayagi bozuk bir yazardır ayrıca seri şekilde beddua eder ama nedense başkasıda ona cevap verince pek bir alınır.
ele ne sıçarsan yüzünede onu sıvarlar koçero alınma yok ! yüzsüzlük yok bu hususta.

At mevzusu ile imtihan olan yazar.
annesi yaşayan herkesin annesinin yanında olduğu durum ne kadar yaramazlık yapsa da annesinin gözünde tatlı ve sevimlidir her zaman.
Menkıbe hanım.
(bkz: Ayıptır)
Kendisini analiz yapabilen insanlarla problem yaşayan yazar. Kendisi annesine olan bağı yüzünden hâlâ egocentric davranmaktadır.kendilerinin çevresinde dönmeyen-kendilerine benzemeyen/benzemeyi reddeden-her şeye nefret duyarlar.Kendisine benzemeyeni hasta kabul ederek aynı davranışı göstermekte.Aynı zamanda insan olamamış henüz. Insanlar insanlara fobi duyamaz.
Insan davranışı ve mentalizm konusunda daha çok yol katetmesi gerekmektedir zannımca.
subaylık yolunda yolu açık olasıca müstakbel teğmenimiz.
az once entrysi neydi unuttum ama artiladigim yazar. nicki ilgiç
hayatinizda görüp görebileceginiz en kezban sey. ne oldugu mechul.

entrylerine bakin oturup aglarsiniz. net. hemen bu entryi sukuya bogacaginiza eminim.

neymis minikkus falan. hikaye lan. mature gibi geldi bana.
bence normal yaşantısında komik biri. entrylerindeki üslubunu beğeniyorum.
kuru kalabalık. yeni yazarların 20/19 ilgi manyağı tabi normaldir.
yine cübbesini zorro'nun pelerini gibi savurmaya başlamış.

Sakin ol şampuan asdsfdssasdf
çok katılası bir yorum scrikss.
üstte ağır hakaret içeren entry lerden bile adli sonuç elde edebileceğini sanmadığım yazar. TC yok, gerçek kişi yok, adres yok... Kime açacaksın davayı? Bunlar için savcıya yanar yakar kamu davası mı açtıracaksın? peh!

hem bak ciddiye alıp aydınlatıyorum seni.

(bkz: bundan biŞey çıkmaz)
Cinsiyetini anlayamadığım yazar. Kız mı erkek mi bilsem ona göre hitap eticem. Tutturmuş hakaret ettin hakaret ettin tck 135 diye bişiyler söyleyip duruyo bozuk plak gibi. Babası arkadan kopya veriyo belli.
herşeyi geçtim, hocam birilerinin derdi olmuştur çünkü sağlam koymuştur gibi entrylere ne gerek vardı, valla moralimi bozdun gece gece.
annesi doktor, babası hakim...

dizüstü eteği, altın sarısı saçlarıyla TED kolejinin seçmelik hatunudur kesin.

Şayet Afrodit türevi değilse;

(bkz: laikçi teyze adayı kolejli kız)
(#27465640)

Annesine ve Babasına çok güvenen yazar. Şöyle ki annesinin kadın hastalıkları doktoru olduğunu söyledi ben de adresi ver bizimkileri gönderiyim bizim ailede çok kadın var dedim maksat para kazandırmak faydamız olsun sonra bana dedi yok sen bana hakaret ediyosun yok böyle diyosun benim babam emekli hakim şimdi ki avukat seni babama söylersem görürsün demeye başladı ben de dedim git istediğine soyle şikayet et etmezsen adam değilsin (üstelik ortada bi hakaret yok) sonra gelmiş nickaltımda zırlıyo ağlıyo.

Muhtemelen 15-16 Yaşında bi ergen nickinden de anlaşılacağı üzere annesininminikkusu neyse birazdan Ağlar mağlar uğraşamam.

Ayrıca ben kimseye yalvarmadım musait bi taraflarından uydurma sil lan dedim sen de sildin benden sana abla tavsiyesi ufaklık büyüklerine bulaşma.
Vs babasının prensesi.
sözlüğü alalade aşağılayan, türkçe dilbilgisi kurallarından bihaber zavallının tekidir. dunning-kruger sendromu'nun son raddesindedir. klasik bir yeni türkiye insanıdır.
kalitesiz birisidir.
Yeni gelmiş yazar, anıları sallama kendisi bir dallama olsa da entryleri ortalamayla geçmiştir.

Edit: ülkücü değilim diye bağırmış nick altıma. Yahu tamam değilsin. Ama yakışıklıyım kabul et artık.