bugün

ileride bir gün ona bir şey olursa, onu her an yanında hissetmek için; özenle ve yavaş yavaş evladına yazdığı ve her harfinde seni düşündüğü belli olan mesajları silememektir. her ne kadar basit de olsa o mesajların içeriği dünyalara bedeldir,hepsi birer candır, ondan birer parçadır.

-oğlum(kızım) varınca haber ver. hangimize gelmedi ki bu mesaj ?

ileride pişman olmamak için silmeyelim bunları.
silebileceği bir mesajı bile olmayanlar için zor bir başlıktır bu. zira kimilerinin anneleri cep telefonu sahibi olmadan gitmiştir çoktan. ve o a'na dek sürekli bir arada bulunduklarından bir mektup bile yoktur anneden kalan. dolayısıyla saklamak lazım annenin mesajını, mendilini, yemek tarifi yazdığı kağıdı.
Her gece attigi 'uyudum mu' mesajlarini biriktirip klasor yapmamdir. T9 kullanan tek annedir heralde. Not: bir kere 'seni bilmiyom ama ben uyudum' diye cevap yazdim, cevap: 'esseklik yapma esek! Arasana' aninda t9 u birakmis sultan cift s'li essek yazmak icin.
eğer o mesajlar facebooktan geliyorsa, bakıp bakıp kahkalarla gülmek için tabi ki silinmemesi gerekir.
mümkünse eğer, ses kaydı, görüntü kaydı almak lazım gelir. bir tek mesa saklamakla olmaz. hoş, gider gitmez izleyemezsin o görüntüleri, dinleyemezsin o sesi ama bilirsin ki orada bir yerdedir. özlemin depreştikçe, yanında hissetmek için birebirdir. açmasan da, dinlemesen de, görmesen de, elinde o'na ait o'nunla dopdolu bir klasör vardır ve korumak lazımdır. *.