doğan çocuğun ne anasyla ne babasıyla benzerliği olmamasıdır.
kalıtım ve genetik sınıfta kalmıştır ya da kimbilir belki de..
(bkz: piç)
yeşilçam filmlerindeyse, sütçünün çocuğudur.
katliam sebebidir. dengesizin biri çocuğun babasına bu çocuk sana hiç benzemiyor der, adam da psikopat olduğu için önce karısından başlayarak ailesinden 7 kişiyi katleder.
ortaokulda bi arkadaşım vardı böyle, hatta annesinin kan grubu a rh+ babasının 0 rh- iken bu çocuğun kan grubu b rh+ 'ti.. oğlum sen evlatlıksın falan diye çok dalga geçmiştik çocukla, en son ortaokul'dan mezun olurken depresyondaydı bu çocuk, sonra ne oldu hiç bilmiyorum.
Ortaokulda bazi arkadaslarim vardi, benim kan grubumla ailemin kan grubu tutmuyo diye cok dalga gecmisti serefsizler, depresyondaydimm.. Sonra ne mi oldu ? Anamdan baslayarak kanı benle tutmayan butun aile fertleri oldurmeye basladim, sonra bu bende saplanti haline geldi ve bu işi sevmeye basladim. Simdi sira herseyin basladigi yerde, ortaokul arkadaslarimda. Geliyorum lan kansiz ibineleerr....
ya tüpçünün ya sütçünündür.
Sıkça aile arasnda biz seni evlatlık aldık yada hastanede karışmışsın gibi esriler döner.
Benimdir. Ne anneme ne babama benzerim. Evlatlık kompleksine de çok girdim. Ama annem de biyolojik annem babam da biyolojik babam. Ha evet diğer akrabalara da benzemiyorum. Ama onların çocuğu benim. Tek çocukları nihahaha.