bugün

yaparken, kendinize suni teneffüs yapacak birinin yanınızda olmasında fayda olan eylem.

(bkz: nefesi kesilmek)
bu işlem esnasında brad pitt'e yakalanılırsa, pitt tarafından rektal tuşe yapılmasıyla sonuçlanabilir.
abazan türk gençliğinin rüyalarında dahi göremeyeceği durumdur. böyle bir durumu yaşayan abazan türk gencini artık siz hayal edin.
hayat verirken, hayatınızın gitmesi fiilidir.
olsun varsın, ne gam.
hastayla mümkünse yalnız kalmak istiyorum.
angelina jolie'nin dudakları arasında boğulmakla sonuçlanacak eylemdir. dikkat edilmesi gerekir.
yaptıktan sonra kurtar o kulunu, al beni yeni yanına diye haykıracağımız eylemsi.
ayağın kayar da düşersen boğulmana sebebiyet verecek ilk yardım şeysi.

ps: son yardım da olur be!
uzaktan bakıldığında, kimin kime yapmakta olduğu ayırt edilemeyecek eylemdir.
(bkz: amac arac dengesi)
sevaptır. zira angelina jolie iki çocuk annesi bir kadındır eğer suni teneffüs yapmayı biliyorsanız insaniyet namına bi dil atmalısınız.
kadını kurtarsa da teneffüsü yapacak kimseyi öldürebilitesi olan faaliyettir. yani sonucunda mutlaka bir ölü verilecek işlem de denilebilir.
+ abi bu ne ya?
- ne güzel iste olm sezen aksu gibi
+ ıyy abi bu ne ya??
- ancilina culi hani var ya oyunda lara kroft
+ bu ne ya?
- oynarken daha zevkli oluyor ama ne yapacan tek kişi yetmiyor.
+ midem dayanmıyor be usta...
- sana zk mi diyoruz bi nefes vercen tamam çağırcam kahveden bir kaç kişi daha haklısın zor iş.
amacından sapacak, suni tenefüsten sapma yaşamaya sebep olacak eylemdir.
bir erkeğin hayatında yapabileceği en güzel suni tenefüs olayıdır.
(bkz: sözlükte angelina jolie ye yapılanlar)
tek başına ciğer yettirilemeyecek eylemdir.
oksijen çadırı ve dahi oksijen otağı elzemdir.
nefessiz kalip ölmektir.
(bkz: açılın açılın ben ilk yardım biliyorum)
"şu mübarek 3 aylarda sen nasib eyle yarabbi" diye dua ettirecek eylem. akabinde;

(bkz: bademcik ameliyatı)
baygın vaziyette olacağı için pek bi anlam taşımaz. önemli olan tepki vermesidir. uyanır devam ederse tadından yenmez tabi...
(bkz: gençler kimi zikeceğinin kararını veremiyor)
yapan kişinin bu durumdan sağ çıkamayacağı durumu.
lavabo pompası ile yapılmadığı takdirde jolie'nin ölümüyle sonuçlanabilecek hede.zira o ölçüde dudaklardan hava başka nasıl içeri nüfuz eder şüpheliyim ..
(bkz: açılın ben doktorum) *
güncel Önemli Başlıklar