bugün

kuzey ırakta ingilizce yemin eden kürtün türkiyede atarlanması.
sembollere takılmamamın artık gelişime yönelik atılımlar yapmamız gerektiğinin piyasadaki müptezel neslin ilköğretim boyunca ettiği yemeni tutmama sonucu aldığı durumu düşününce gereksizliği tartışılmaz,
--spoiler--
sembollere takılmamamın artık gelişime yönelik atılımlar yapmamız gerektiğinin piyasadaki müptezel neslin ilköğretim boyunca ettiği yemeni tutmama sonucu aldığı durumu düşününce gereksizliği tartışılmaz,
--spoiler--

virgülden sonrasını okumadım.
(bkz: pkk nın savaşa hazırlanması)

Bazıları "sembollere takılmayalım gelişelim" demiş de sen burada bizi ve kendini uyuttuğunu zannederken perde arkasında neler oluyormuş, kim gelişiyormuş bir oku bakalım.

Kimliksizleşmekten gocunmayan bebelerin kaldırılmasına sevindiği yemin.
faydasını görmediğin bir şeyin devamının ne kattığı ne katacağı mevzudur, siyasi düşünmeyin kürtler tarihte devlet olamamış olamayacak tek millettir, rahat olun seçimde büyük kayıp verirler kan davaları bile 1000 yıl sürecek.
istediğiniz kanunlar tasarılar çıktı söylemekte serbestsiniz ancak bunu söleyemen rahatsız olan adamın bu vatanda ne işi var anlamıyorum ya sev ya terk et !
Cevabını peyami safa'dan okumamız gereken yemindir. Söz sende güzel insan.. (#19892794)
"Madımak Katliamı katliam değil kazadır" diyen embesillerin 'ahlaklı, vicdanlı, erdemli, hayırsever, yardımsever, merhametli vs. gibi insani özellikler'den bahsetmesi ne komiktir.

Makyajını tazele, şakır şakır akıyor.
(bkz: babadan oğula nesil bunlar)

Sabaha başlık hazırlayan paralı askerlerdir bunlar artık kanaatim sabittir. Bilinçli vatandaşlar lütfen prim vermeyin.
--spoiler--

"Türküm, doğruyum, çalışkanım,

ilkem; küçüklerimi korumak,
büyüklerimi saymak, yurdumu,
milletimi özümden çok sevmektir.

Ülküm; yükselmek, ileri gitmektir.

Ey Büyük Atatürk!

Açtığın yolda, gösterdiğin hedefe
durmadan yürüyeceğime ant
içerim.

Varlığım Türk varlığına armağan
olsun.

Ne mutlu Türküm diyene!"

--spoiler--

küfür mü ediyor burda? Atatürk'ün gösterdiği hedefte kötü olan ne gördünüz, nerenize battı? Atatürk değil mi türklüğün bu ülke sınırlarındaki herkesi kapsadığını söyleyen?

Öğrenim hayatım boyunca and içtim ve hiçbir zararını görmedim.

"genç beyinlerin zihnini
bulandırıyorsunuz" diyorlar,
genç beyinleri zihni çalışmak,
küçükleri korumak, büyükleri
saymak ile mi bulanacak?

"zorla kürt'e türk dedirtiyorsunuz"
diyorlar,
zaten güneydoğu'da and içmeyi
bırak, okula türk bayrağı çeksen
basarlar o okulu, çekeni de beter
ederler. hadi onu da geçtim,
kürt olan törene katılmasın, olsun
bitsin.
türk'üm yerine kürt'üm desin, olsun
bitsin. bu çok mu zordu?
bu zihniyet adamı asar heykelini yapar sonrada o heykelin altında eylem yapar. (bkz: ben yapmadım miki yaptı).