bugün

temmuz 96 doğumlu sırbistanlı solak ofansif orta saha oyuncusu. partizan takımında forma giyiyor.
en fazla 2 sene içinde porto ya da benficaya transfer olacak oyuncu. kendisi 2 senedir radarımda, çok yetenekli.
şahane bir sol ayağı olan kanat oyuncusu. forvet arkası da oynayabilmektedir. uzaktan şutları da ayrı bir tehlikedir.

(bkz: hot prospect for the future)
partizan tarihinin en genç kaptanı. markovic ve mitrovic ten sonra Sırbistan ın yeni göz bebeği.
partizan ın genç ve yetenekli sağ kanat oyuncusu.
Seneye fenerbahçe'de top koşturması muhtemel genç yetenektir.

http://www.fanatik.com.tr...lardan-cifte-iddia-618956
Football manager 2016 kariyerleri için biçilmiş kaftan olabilecek bir futbolcu tabi yaklaşık 5M euroluk bir bütçe gerekiyor oyunun ilk transfer sezonunda almak için.
Bu genç ve yetenekli kanat oyuncusunu Hangi türk takımı alırsa büyük iş yapar.
(bkz: tamam o zaman hemen alıyorum)
Fm 16 için iyi transfer.
fm'de maşallah messi gibi olan futbolcu. bu fm anma abartıyor bazı futbolcuları. evet.
Fm 2016'da ucuza alınıp parlayan sağ kanat oyuncusu. Evet.
Football manager'da çocuğum yerine koyduğum futbolcu. 3 senedir takımıma aldığım yemedim yedirdiğim, içmedim içirdiğim evladım. Demek Benfica.. (bkz: Gelin olmuş gidiyorsun)
Fm 2016 sayesinde adeta messi gibi kabul edilen kanat oyuncusu. Yeteneklidir. iyi de futbolcudur. Potansiyelini değerlendirebilirse Benfica için yeni bir di Maria ya da yeni bir gaitan olabilir. Yalnız şu fm 2016 yok mu , adam sanki dünyanın en iyi futbolcusu. Ben hiç fm 2016 oynamadım ama evde kardeşimin middlesbrough kariyerine bakiyordum ara sıra. Yani zivkovic bir yana diğer herkes bir yana. Fm 2005 te guarin vardı. O geldi aklıma. Altunhan Temur u maxim tsigalko yu falan söylemiyorum.
Fm 2016’da hemen beleşe alınan ve milyonlara satılan yetenek. Hala yedek amk. Evet.