bugün

şaşırılası olay, acınacak haldir. ulan gavat mısınız ne boksunuz anlamadım?! orada aileler feryat ediyor, yürek kan ağlıyor, hilal in memeleri, fenerbahçe yok ebesinin amı!!! ne lan bu? hiç mi utanma arlanma yok?! ha gündem değiştirme aracı olarak terörü konuşuyormuşuz? ne sikik düşünce lan bu?! vatan haini misiniz nesiniz?!
bugün bu durumda olmamızın acı bir göstergesidir. duyarsız, benliğini yitirmiş, ne vicdanı ne ahlakı kalmış bir neslin temsilcileridir. tam da yaratılmak istenen türden. allah belanızı versin.
ya insanlıktan nasiplerini alamamışlar, ya şehitlerden haberleri yok, ya da terör yanlısı insanlardır.
başka hiçbir açıklaması yok.
ateş düştüğü yeri yakıyor un gerçeğidir. ne yazık ki. hep öyledir şimdi ah vah edenler de bir kaç saat sonra hayatın getirdiği şekilde yaşamaya devam edeceklerdir. aynı hayatta bir yerde cenaze gömülürken, diğer yanda düğünlerin olması gibi.

hayatın acı gerçeğidir.
(bkz: bir hilal cebeci var bir de göğüsleri)*
anaların yüreği 84'ten bu yana yanmaktadır! bunun asıl sorumluları sorgulanmıyor da; neden hilal'in gögüslerine yorum yazan sorgulanıyor?

hepimiz üzülüyoruz, ama 2 saat sonra hayatımız normal akışına geçicek. hepimiz aynı duruma gelicez. şimdi duyarlısınız diye, biz(hilalin gögüslerine değinenler) neden duyarsız oluyoruz ki?
şaşılacak başlıktır. anaların yürekleri ağlıyor diyenler durumu değiştirmek için ne yapılmıştır ki biz hilalin göğüslerini (kendi adıma) eleştirenler meme düşkünü ya da vatan haini oluyoruz?

ben yıllar önce bu ergenler rahat uyusun okula gidip adam olsunlar diye munzurlarda sabahladım kaç gece.. az önce gelen telefona kadar çukurcadaki yeğenlerimin durumunu bilmiyordum.. sözlüğe girdik ..iki kafamız dağılsın fln... vatan haini ilan edilmediğimiz kaldı. ey gaza gelme eşiği düşük olan gençler..önce durumu buraya getirenlere sesinizi çıkartın..sol tarafta her gün binlerce kere bölücülük yapana, ülkenin değerlerini hiçe sayıp buraya getirenlere sesinizi çıkartın..

yoksa kimsenin onun memesi bunun pipisiyle işi yok..haa birde aranızda biliyorum bu tarz haberlerle trollük yapan zavallılar var.. yazık onlara yapmasınlar..

kısacası sizin gibi gençleri pistlerde görmek isteriz. sol framelerde değil sadece.