bugün

şimdi burada herhangi bir tanım yapmak gerekiyor, bunun farkındayım ama açıkçası şu an düşünürken bile "böylesi garip ve rezil bir olayı nasıl tanımlarım" diye kendimi paralıyorum. yine de deneyeceğim.

anal seks gibi vahim bir zevk türünü tabu haline getirip, sapıkça bir ihtirasla savunmak suretiyle, anal seks propagandası yapan fetişistin üniversiteye başladığım dönemlerde bir dönem yakın arkadaşlık ettiğim kişidir.

her ne kadar arkadaşım ve şahsım adına son derece büyük bir utanç ve hezeyan içinde bu tür başlıkları açarak, bu garip konulara değiniyor olsam da, anal seks fetişistlerine açmış olduğum savaş münasebetiyle, kendimi bir türlü tutamıyorum. ister erkek olsun, isterse de kız farketmiyor. bu rezil seks türünü her kim yüceltmeye çalışıyor ise, her zaman karşılarında olacağım. yakalarını bırakmayacağım.

arkadaşlar bir iki entrymi okuyanlar benim mankıt tatmin biçimlerine özellikle anal sekse karşı olduklarımı bilirler. hayatımda hiç seks yapmayan ve zinaya özellikle anal sekse karşı olan benim her türlü vahim tatmin biçimini denemek suretiyle icra eden oldukça fazla arkadaşım var. benim gibi müspet bir insanın kaderi işte. kendilerini her defasında uyarıyor efendime söyleyeyim rica ediyor olmama rağmen pek başarılı olamıyorum. belki de bu benim eksikliğimdir. neyse.

daha ilk günden anal sekse olan düşkünlüğünü belli eden bu rezil rüsva arkadaşım edindiği fuck buddysi ile yaptığı rezilce ilişkilerini benim isteksiz ve ilgisiz tavırlarıma rağmen bana anlatıyordu. ben böylesi bir hezeyanı ilk kez yaşıyordum. kendisini gözlerimle efendime söyleyeyim dilimle hep uyardıysam da beni hiç dinlemedi, bildiğini okudu arsızca. üstelik utanmadan, dumur olmama sebep olmak suretiyle bakire olan bir kızla evlenmek istediğini belirtiyordu.

arkadaşlar bakın seçtiğiniz arkadaşlara çok dikkat edin sizi zina yapmaya itebilirler. seni ilgilendirmez ben zina yapan biriyle arkadaş olabilirim diyorsanız en azından anal seks yapmış biriyle arkadaş olmayın.

benden söylemesi..
(bkz: oral seks sonrası kadının ağzındaki iğrenç koku)
(bkz: anal seksin akıl almaz mantık hatası)
(bkz: dinimiz amin)
yakın bir arkadaşın götçü olma durumudur.
götü riske atmaktır. yanında uyuyamazsın, arkanı dönemezsin, aynı motosiklete binemezsin vs. vs.
7/24 arkanı kollaman gerekir. sırt falan dönülmez öyle arkadasa.
(bkz: anal seksten tiksinmek).
güncel Önemli Başlıklar