bugün

annesi babası evli olanın, babası belli olanın alınmadığı sözde solcu özde kürt faşisti dernek.
yoğun istek üzerine yeniden gösterime giren önemli bir film...
çok az kişi bilsede sevrin asıl amacı uygulamaya çalıştığı hedefidir anadolunun yeniden beylikler düzenine dönmesi büyük balıklardan başkasının işine gelmeyecektir.
hitler hayranları tarafından yönetilen dernek.
dehşet bir isim, dehşet bir proje.

(bkz: yeni osmanlı)
(bkz: emperyal türkiye)
inşallah ilerde ne olacak olan yeni sistem ve devlet adımızdır., zira topraklarda sadece türkler yaşamıyor... Kurt götü koklayip kimiz içenleri düşünmeye davet ediyorum.
bu sistem geldiğinde ortaya çıkacak olan azınlık ya bu sisteme ayak uyduracak veya kindarligiyla kalacaktır. zira bu sistem geldiğinde ortada sadece kurt gtu koklayıp kımız içen çok az bir azınlık kalacaktır.
hayalcilikte sinir tanimayan dernek.

neymis turkiye istihbarati yani mit, alman polisine bazi seyleri dikte ettiriyormus. alman mahkemeleri mit subesiymis.

almanya ileride turklesecek derken bunu soylememistik. azicik olculu olsalar iyiler.

mit etkisiz, gucu yok diyenlere resmen "olur mu abi adamlar alman mahkemesini kullaniyo, polise kendi kararini dikte ettiriyo" dedirtmek sanirim amaclari.

2-3 hafta once de benzer sekilde mit elemanlarinin fransada cirit attigi aciklamasini yapmislardi ve akabinde de fransiz polisinin mitin emrine girdigini aciklamislardi.

eger miti ovmeye yonelik algisal bir operasyona dahil degillerse ben de bir sey bilmiyorum.

yine gecenlerde bir amerikan gazetesinde turk ajanlarin amerikada cirit attigi soylenmisti. noluyo biz bilmeden mit level falan mi atladi acaba.

daha kendi ulkesinin dinlenmesine engel olamayan mit, yabanci ulke polisi ve adalet sistemine mi baski yapiyormus.
Recep Tayyip Erdoğan başkan olduğu vakit kurulacak yeni devletin ismi.
Bu ne amına koyim türkiye futbol federasyonunun alt kuruluşu gibi.