bugün

iğrenç bir şeydir ve aynı zamanda karakter turnusolüdür.
Konuşmayı bilmeyen kızlardır. Daha öncede dediğim gibi küfür kullanan insanlar boş beleş insanlardır.
Hadi normalde ağzından falan kaçar arada veya yakın arkadaşların arasında dersin. Ama internet de yazdığın yazılarda veya öyle ulu orta bu tarz küfürler de hoş değildir.
Bu erkek içinde geçerli ki bende kullanmıyorum.
itici bir o kadarda ergen kızlardır yarın anne olacak bu insanlar çocuğunun yanında da eder bu küfürleri.
bende diyorum ne değişiyor ne oluyor.
Vajina üstüne vajina owwwww çok seksi.
Teoride hoş fakat pratikte çok kötü ve bi kadından nefret etme sebebidir küfür benim için. Hele bu küfür of bitti gözümde.
Kimsenin s*kinde olmaması gereken kızdır.

Hepiniz onu beceren, şunu siken, şunu gondikleyen heriflersiniz de kızın amk demesi koydu amk. Başkaları adına utanacağınıza kendiniz için utanın.

Edit: şu "bayanlara hiç yakışmıyor" geyiğinizi de bi tarafınıza sokunuz rica ederim. Erkeklere çok yakışıyor sanki amk. Asıl erkeklere yakışmıyor, dikkatinizi çekerim erkekler bunu fiili olarak gerçekleştirebilirler çünkü. Kızlarsa şimdi sex shopa git, strapon al... Oho...
Mal kızlardır. Gram çekici değillerdir. Lütfen bayanlar özellikle sizin ağzınıza hiç yakışmıyor.

Ulan kötü bişey söylemedik ki yakışmıyo ağzınıza işte.
pıtışları sürtündürmek isteyen kız.
Ağzına japon yapıştırıcısı sürülesi kızdır.
Bunlar küfürü bir kültür olarak bir ideoloji olarak benimseyip dillerine pelesenk etmiştir bu kelimeyi.
Biri de çıkıp demiyor ki yapmayın etmeyin, yakışmıyor, itici duruyor.
sınıf gruplarını erkek halı saha gruplarına çeviriyorlar.
cidden iticidir. bide bunun ağbiiiiaağ diye konuşanları var geçen ünivde gördüm oracıkta tiksindim.
Kaşarlikta baya yol almış Kezban dir. Evet.
kundura giysin, tesbih sallasın.
açık, mert, korkusuz kızlardır.
Aldırmamak gerek hiç bir halt yiyemezler.
demesinler ya kızsınız siz hiç yakışıyor mu 'ayol,canım,tatlım'de ne bilim bu tip şeyler söyle . Kezban olma.
Koyamazlar net.
Amkamkamkamkamkamkamkamkamkamk yok onu yapan yok bunu yapan öyle böyle olan kızlar diye kategorize etmekten bıkmadınız bi bitin artık rica ediciğim .
onların da amk.
amlarına koyiiim çok ayıp ediyorlar.
Kendileride bu durumdan yakınırlar. El alışkanlığı.
Yazmadan duramıyorum. Ama normal hayatımda kullanmam.
amk dıye kızlar hadi bi koyun amk nasıl koyacaksınız merak ettim.
Amık ve aqu diyen kızlar kadar itici değildir.

ideal olarak : (bkz: aq)
erkegin demesi normallestiriliyorsa kizin demesi de normaldir. buyuk ihtimalle ya agiz aliskanligidir ya da cevredendir.