bugün

gay diyip çamur atan çekmeyen erkeğin dramıdır.
Senelerdir vucut gelistirmeyle ugrasirim. Bodrum katamaran'da kendi çapımda dans ederken 3 farklı es cinselin bana asilmasiyla durumun ciddiyetininfarkina varmış, biraz gururum kabartmış, biraz da korkutmuş, sonunda ahamda, o Amerikan gay
Erine benzedik dememe sebebiyet vermiştir.
gay may adamlar işi biliyorlar,özellikle yurt dışına gidenler görmüştür ki kaslı insan sayısı oldukça fazladır bizim ülkemizin aksine.insanlar kendilerine bakıyorlar..bunun gaylikle ya da heteroseksüellikle bir alakası yok..estetik,gösterişli ve sağlam bir vücuda sahip olmayı dilemeyen erkek de kadın da yoktur kanımca..hoş ben bayanlarda kası oldukça itici buluyorum.abartıya kaçmadan spor amaçlı yaparlarsa iyi gidebilir ama erkeklerde biraz daha fazla kas olabilir.sonuçta kadınlar biraz daha güçlü ve yapılı erkekleri tercih ediyorlar psikolojik olarak..yani gayler kadar belki de daha fazla heteroseksüeller için de oldukça önemlidir atletik ve sağlam bir vücut.hangi kadın vardır ki toplu taşıma aracına bindiğinde karşısında uzun boylu,kolları hacimli,geniş omuzlu ve göğüs kasları oldukça gelişmiş bir erkek gördüğünde ona bakmayıp incelemeyecek.
gaylığı güzel bir şeymiş gibi gösterme çabasıdır. tamam gaylıkla ilgili sorunumuz yok bizi ilgilendirmez ama abartmayın yani. kadınların göğüslerini açamadığı bir ülkedeyiz...
Buyuk penis ve yakisiklilikla kombine edilince fevkalade olunur. Bu kadar mukemmel olup olecek olmak da dunyaya lanet etme sebebidir. Mesela ben sonsuza kadar yasamaliyim ki tum nesiller beni yalasin.