bugün

Bundan yaklasik 2 sene once basimdan gecmis, travmalara sebep olmus, psikolojimi kotu etkileyen bir ani.

Haftada bir surekli gittigim bir club vardi. Bulundugum eyaletin community college gecesi oluyordu persembe aksamlari. 20-24 yas araligi ogrencilerin cilginlar gibi eglendigi etkinlik.

Benim de arkadasimin dayisi durmadan iki gunde bir yazardi, nereye gotureceksik beni ? Hangi manitayi ayarlayacaksin bana ? Bak bir hatun ayarlamadin bana, diye aglasiyordu. Ben de bi aksam dayanamadim, gel benimle, dedim.

Nerden bileyim alismadik totoda don durmaz lafini tecrube edecegimi !?

Arkadasimisiz ustunde dugunlerde enistelerin giydigi koyu parlak mavi gomlek, keten pantolon ve sivri uclu ayakkabi.

Benim ustumde ise; bilekleri kivrilmis kahverengi kareli yunlu gomlek icinde T-shirt, altinda biraz dar kot pantolon, saclari da ormusum huuuuuuh tam bir Post Malone havasi, yani insanlarin dedigi oyle hehehehe

Girdik iceri ama namissiz nasil bir giris yapti, gorseniz altiniza edersiniz. Sanki Kurtlar Vadisi’ndeki Memati mekana harac almaya gelmis de, para olmadigini gorunce kizlari topugunden vuracak. Hic bozuntuya vermiyorum arkadaslara selam veriyorum ben de, her hafta geldigim icin ufak bir cevre yapmistim. Neyse, ickilerimizi soyledik. Oyle gidip de usual falan demedim tabi ki. Bir Ciroc berry aldim, arkadasimiz da jack and coke istedi. Ilk baslarda guzel gidiyordu. Rezil olmam diye dusunuyordum.

Aradan 2-3 saat gecti, bizim memati kizlara salca olmaya, sacma sapan dans etmeye basladi. barda otururken bir hatun gelip muhabbet etmeye baslamisti benimle de, onunla vakit geciriyordum. Dans etmeye basladik, after party yapilacak evi karar veriyorduk.

Sonra ne mi oldu dersiniz !!!!???

Club in bahce bolumunden iceri dogru beyaz atletiyle iceri dogru dans ede ede gelen yaratik vari bir canli geliyordu. O parlak mavi pezevenk gomlegini pantolonuna sikistirmis, cuk kadar boyuyla bize dogru suzuluyordu. Isin kotu tarafi ise; sanki hz musa okyanusu yarmis da yol acmis gibi insanlar saga sola kayiyor, kizla beraber isik tutulmus tavsan gibi kalmistik. Kiz what da fuck is he doin ? Diye kulagima fisildarken ne bok yiyecegimi dusunuyordum.

Arkadasim demekten utandigim sahis geldigi gibi Bi’sey demesine musade etmeden direk ustunu giydirip, Uber cagirdim. Arabaya zorla bindirirken icerden manitalari nereye goturucen diye bagiriyordu. Kivrak zekamla olayi kisa surede atlattim.

Tabi diger arkadaslarimin aylarca benimle dalga gecmesinin onune gecememistim lakin, o aksam tanistigim hatun benden sebepsizce etkilenmis. Her zaman beraber vakit gecirmek istiyordu.

O esmer renkli gozlu hatunla yaklasik 5-6 ay takilmistik hatirladigim kadariyla, o arkadasimla bir daha hic disari cikmadim.

Hee o club a hala gidiyor musun diye soracak olursaniz eger, Hayir. O geceden sonra gidecek rahatligi bulamadim.

(bkz: Rezil eden arkadas) cok tehlikelidir.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar