bugün

uludağ sözlüğe gönül vermiş ve ağlayarak
sözlüğü kurtarabileceğini sanan yazar arkadaşlarımızın, kendi çaplarında haklı fakat mantık çerçevesinde komik yakarışıdır.
anlatamadık, anlatamayacağız heralde.
bir troll zaten adı üstünde trolldür.
ben bunlara mikser yazarlar diyorum.
eğer sen bu yazarları ciddiye alırsan dozajı arttırarak o meşhur; "sözlüğün amına koymak" tabirinizi gerçeğe dönüştürürler.
ha sallamazsanız susar susar giderler.
ha diyorsanız ki; "beklemek istemiyoruz susmalarını, gözümüzün önünden siktirsin gitsinler" o zaman da şöyle birşey yapıyorsunuz;
başlığı kaldırıyorsunuz!
ha seri halde mi başlık açıyorlar?
o zaman zall zall zall diye ağzınızdan düşürmediğiniz kankeytonuzu ayartıyorsunuz pek sevgili amlı arkadaşlarım ve donuz butonu nu getiritmesinde ön ayak oluyorsunuz, sözlük de size minnettar oluyor.

burası sözlük. sen kimin ne yazacağına karışacak merci değilsin, ha demokratik olmayan bir platform olduğu için sözlükler,
sadece zall delüğanlısı karışabilir, isterse siler, isterse siker atar "git la yazma burda yavşak!" der.
"yek yeaa! gitmiyom ki ben, yıllarca emek verdim ben burya!" diyebilir misin?
nah dersin, yada dersin ama o ara sözlükte olmadığından kendi kendine dersin.
sonra da unutulur siktir olur gidersin. bunun gerçeği bu millet, keşke zannedildiği gibi olsa,
keşke bi kişi iki kişi böyle konularda karar almasa ama olayımız bu,
halkbankasında çalışmak gibi yada diğer yarı kurumsal işyerlerinde.
iş güvencemiz var!
nah var amın oğlu adam siktir git! dediği zaman anca dava açıp kaybetmeyi bekliyorsun, öyle güzel kılıfına uyduruyorlar ki, hakim bide sana tazminat ödetiyor amk.
burası da aynı. eğer imkanın varsa, birlik halinde buyazılanları görmemek, trolllerle muhattap olmamak istiyorum diye talebini iletirsin.
sen adama orospu çocuğu dersen yazdıkları için, o da der ki sen kimsin la amın evladı? bu gibi durumlarda
ağlamayacaksın. zira tekin olmayan mekanlarda götü açarsan, itina ile sikerler.

bir troll senin istediğini yazarsa zaten troll olmaz.
"ama askere laf atıyoo"
"ama dine dil uzatıyooo"
"ama atatürke saygısı yok sevmiyo belli kii"

la salak nerden biliyorsun embesil? adamın eğlence anlayışı bu, trolllere hangi konular hakkında yazacağını sen mi öğreticen?
o zaman nasıl troll olacak la bunlar?

neyse malın biri ayar vermeden ben vereyim bari kendi kendime, lise terk 18 yaşın vermiş olduğu zeka seviyesi ile iğrenç iğrenç ayarlar yemeyelim bari;

--spoiler--
troll yeraa yemiş yazar söylemi.
trolllere hak vermekten çekinmeyen, kendisi de bir troll olan yazar söylemi.
beyin kıvrımları damarları zıttrıı pıttırı sikican bıdı bıdı. bu anca bu kadar ayar verir diye böyle yaptım bunu tanırsınız.
--spoiler--

neyse ben kaçtım hadi lülükler yiyin birbirinizi.
espri anlayışı atatürk'e, dine, askere laf atmak olan adam * zaten bi sike yaramaz.
sallamayalım dedikçe de soğukluk giriyor ama girmesin istiyoruz, seviyoruz ulu'yu.

işin kötüsü böyle giderse bu sözlüğün ömrü bence çok uzun değil. istemeyen siktirsin gitsin mantığı
elinizde ancak delik sabun bırakır bir gün. üç kuruş fazla kazancam derken hepsini kaybedersiniz.