bugün

sevilen şarkının sevilen sözleri.
am olsa da siksek sözünü akla getirir.
ironi olmayan, saf orospu itirafı.

bir kadın özgürdür, evet istediği ile yatabilir. ama bunu zevk için ayan beyan söylüyorsa o ateşlerde yanacaktır, saf orospudur.

fransız atasözü.
laikçi feminist beyanı.

reziller sizi!
am'ı var çuval gibi bağı var kurak.
ahh atam, dedem bu sözü tam olarak neyi düşünerek söyledin amk yaa, diye uzun uzun düşündüren atasözü.
seninki değil bağ 100 dönüm bostan olsa bellenmez aq neyi savunuyorsun iki erkek düşürmek için girdikleri şaklabanlıklara bak. saygılar.
(bkz: Belletmen bunu beğendi)
Hayat kadını olan bir kimsenin söyleyeceği söz.
amından yenmezdir.
bağ benim belletirim göt benim elletirimin başka bir versiyonudur.
Haklı yani onun şeyi bize ne.
oh oh oh söylemidir..
Öyle deme. Özgür kadınlar rahatsız olur.
0:00 3:48
bi kadın "am benim dilletirim" diye pankart asınca entel solcular için o feminist oluyor(!). ancak bir erkek çıkıp " y*rak benim yalatırım" diye pankart açsa " vay abaza kadın düşmanı görgüsüz vs vs". ben de buna tavım.
elleşmeyin geçsin.
biri gidip istediğini yapsın şu abazaya da sussun.
toplumdaki cinsiyetciligin ve onunnla mücadele eden feminizmin de ne lacka bi yapıda olduğunu gösteren iğrenç ifadeler. bu kadar erkeksi bi iklime girmiş feminizmden dolayi kadın erkek ilişki yapısından sadece erkekler degil, kadınlar da sorumlu.
Kadın hareketi konusunda özde doğru biçimde yanlış olan bir cümle.

Bu cümle biçim açısından doğru olsa bile türk milletinin zihniyeti bunu kaldıracak düzeyde gelişmiş değil.
Tabiki o zihniyet gelişmemiş diye biz o zihniyetin sosyal kurallarına uygun yaşamak zorunda değiliz lakin bir protestonun dahi aşamaları olmalı. Cinselliğin sadece erkeklere serbest göründüğü bir ülkede pat diye am benim dilletirim diyemezsin. Bu amacına uymamış, hiddet sonucu ortaya çıkmış ve erkekleri kadın hareketi konusunda iyice azdırmış bir protesto olmaktan öteye geçmez.

Bende bir feministim. Kadınların cinsel hayatına kimsenin karışmaması gerekliliği konusunda bende hemfikirim. Ama toplum diye bir gerçek var. Protestoları dahi(eğer büyük çapta bir protestolar bütünü değilse) toplumun düzeyine bakarak oluşturmak lazım. Yavaş yavaş ve düzeyli. Toplum dediğimiz olgu yüzyıllar içinde gelişen bir şey çünkü ve yazdığınız bir cümle ile mucizevi bir şekilde zihinleri değişmez.
ideolojiyle alakası yoktur. erkeğin öküzü olduğu gibi kadının da öküzü olduğunu ispat etmeye çalışmıştır kadının biri. amacını aşmıştır.
sapık çapulcuların zihniyetinden küçük bir örnek.
Bir orospu söylemidir. Net. Orospulara ozenmeyin, yoksa tabi ki sizin karariniz.
Bu kadar teribiyesiz başlık nasıl gündüz vakti burda silinmiyor burda halen duruyor. Allahın öküzleri. Hic mi burayi okuyan cocukları düşünmüyorsunuz.
iğrenç medeniyet adı altında kaşarlık bu resmen. roma dönemindeki fahişeler de böyle düşünüyordu.