bugün

dip dalga dip dalga dip dalga. muharrem incenin umutlandırıp coşturduğu seçmeni oy sananların ağzından düşürmediği dip dalga. al sana dip dalga yine milletçe göt olduk...

eksileyin bravo. aleyhinize olan her görüşü eksileyin zaten.bu yüzden kaybettik. inanmak istediğimize inandık ve gerçekleri kenara artık. eksile babam eksile.
Ufak bir gelgit ile bu kadar heyecanlanmaları doğal. Çünkü daha önce böyle bir heyecan yaşamamışlardı.

Tabi sonra tsunami geldi gelgit uçtu gitti. Tıpkı ince hayaller gibi.
2 mitingine katılmış biri olarak muharrem ince nin, %32-33 bandında kalacağını tahmin ediyordum.
soldan bir aday çıkacak ve %45 leri mi görecekti?
böyle birşey bu topraklarda anca ecevit gibi milli duyguları kabartan bir operasyon sonucunda herkesin gönlünü kazanmış bir şekilde olabilirdi.

ancak şener ve demirtaş ın %10 bandından aşağıda kalacağını gerçekten tahmin edemedim.

ben bu şekilde 2.tura gider diyordum ama pasif mhp nin bu seçimde atağa kalkması tüm planları bozdu.

bu muharrem ince nin yarattığı heyecan kötü bir dip dalga değildi. şunu da belirtmekte fayda var benim için %31 kötü bir sonuç değil. seçmenin 3 te 1 ince demiş. bu bir sol aday için başarıdır. akşener kısıtlı bütçe ile bu kadar başardı. hdp ise cumhurbaşkanlığında rte dedi. özet budur. dip dalga fena değildi. ayaklarımızı biraz üşüttü, kendimize geldik. şimdi ülkenin dehlizlerinde rahatça boğulabiliriz.