bugün

ilk önce düzgün yazmayı öğrenmelidir bunu öğretecek kişiler.

(bkz: davranı)
daha öncesinde terbiyeyi öğretmek yerinde olacaktır.
edit: sadece altıncı nesil için söylemedim.
hatta altıncı nesil için söylemedim.
oncelikle altinci nesle ayar veren besinci nesil yazarlari fark ettigimde icim urperiyor. boyle gidiklaniyor gibi oluyorum ama kimse gidiklamiyor. dun boktun bugun koktun lafini animsatmiyor mu size de?

sonralikla, ornek verecek olursak, sikmek ve sikilmenin onemsizligi basligi agir hakaret mi iceriyor gercekten? argo iceriyor evet ama kime hakaret ettigini burda ben ve 7 adet kocamla birlikte dusunduk dusunduk cozemedik. ayar vermek de boyle bir sey olsa gerek.

bu arada ben kufur edince yerinde kufur oluyor ve sozlugu zenginlestiriyorum farkinda degilsiniz cuk kafalilar. siz kufur edince sozluk kalitesizlesiyor tabii bu durumda. akilli kufur etmek lazim. kufur etmenin de bir adabi var tabii.

son olarak da, altinci nesil degilim. cok tasakliyim, ee koskoca besinci nesilim. rutbenizi bilin lan ayilar.
"nesile" değil de "nesle" şeklinde yazılması gerektiğinin anlatılması şeklinde yapılacabilecek aktivite.
(bkz: amuğa goduk bülent başkan)
kırk yıl köle olmayı gerektirir. çin'e de giderim.
(bkz: 6 nesil kadar başınıza taş düşsün)
genelden özele giden bir tanımdır. Kurunun yanında yaşı da yakar. 3 5 "densiz" iki küfretti diye ayıp değil mi lan bütün 6. nesile yükleniyosunuz.

not: 6. nesilim
(bkz: sözlüğün genelleme yapma aşkı)
gereksiz yere nesillerin birbiriyle kapışmasına sahne olmaktadır. o başlıkları açanlar bilmiyorlar abisi raconu jargonu diyip gerekeni yaparsın, silersin, üstüne bi de sinema yaparsın unutursun gidersin de niye birşey oldu mu 6.nesiller şöyle,
5.nesiller çok acayip. ne bu yapılmaya çalışılan kuşak çatışması. 6.nesil de bizden 3.nesil de. 7.nesil de bizden olacak 11 de.

not: uludagsözlük yazarıyım. nesilimin ne olduğunun bi önemi yok.
(bkz: nietzsche hiç yorma kendini)
(bkz: 6 nesle çıtır gofret)
her ne olursa olsun genelleme yapmamayı gerektirecek durumdur.
altıncı neslin dişli çıkması sonucu yazarın elinde patlayan başlık.
(bkz: git anan çöreğine yoğurt yağlasın)
(bkz: sikmek ve sikilmenin önemsizliği) başlığına ağır hakaret ve argo küfür deyip altıncı nesil yazarlara;

(bkz: siktirin gidin)

bakınızı verilmiş. birincisi sikmek ve sikilmenin önemsizliği başlığında argo küfür var fakat ağır hakaretin olmadığını aklı başında ve türkçe kullanmayı bilen herkes farkedebilir.

peki siktirin gidin bakınızı nedir? asıl burada hem şahıslara hakaret hem de küfür var. tespit yaparken/popüler olmaya çalışırken iki kez düşünelim.

lütfen!
(bkz: 6 neslin tamamı)
(bkz: hepsine ben öğretemem)
(bkz: benden sonrakilere sadece)
nedir kardeşim bu 6.nesil sevdası ? çekememezliği anlamıyorum.
(bkz: açıyoruz reis)

illa ki;

açın amına koyayım haykırışını dile getirir.