bugün

radyocu olsaydım nasıl bir giriş yapardım? sorusunun cevadır. hemen örnek verelim:

merhaba! merhaba! merhaba!

ahmet amca merhaba! ayşe teyza merhaba! türkiye merhabaaaaaa!!!

türkiye radyolarının en deli divane radyosu xxxfm'de sizlere seslenen ben okuzcan, türkiye radyolarının en gırgır hatta en şamata süpürgesi radyo programı okuzcan show*la sizlerle gülüp eğlenmeye, güldürüp eğlendirmeye gelmiş bulunmaktayım... *

merhaba gönülden seven gönülden sevilen çok değerli dinleyicilerimiz...
hani derler ya kerem misali özlem bu benimkisi diye işte kerem misali özleyerek geldim sizleri bu günde huzurunuza... *
sevgili dinleyiciler türkiye'nin en güvenilir, tarafsız ve ilkeli haber bülteni xxxfm ana haber bültenine hoşgeldiniz... *
merhaba ilçemin güzide insanları..

sizlerle güzel bir akşamda yine birlikteyiz, bugün şunları bunları vs konuşacağız..
ama hepsinden önce çalacağım ilk tırıvırı şarkısı tüm ilçe insanına gelsin..
merhaba sayın dinleyen, yaptığın işi bırakta iki lafın belini kıralım..
Merhaba sayın dinleyenler; mantıyı ekmekle yiyenlerin programı x'e hoş geldiniz.
-huuuoooooppppppppp burdayım! şimdi radyolarınızın sesini biraz daha kısın çocuk uyuyo burda lan! hasta var ayrıca... hala oluyo mudur lan öyle? biz bayramlarda para toplayacak yaştayken zillerini çaldığımız para vermek istemeyen teyzeler kapıyı açıp çemkirirdi...

"zili neden çalıyosunuz lan! zili neden çalıyosunuz!! hasta var? evde hasta var! mehmet amcanız hasta..."

üzülerek çıkardık apartmandan adamı rahatsız ettik diye. para alamadık diye değil bak? iyi çocuklardık biz azizim... diye devam ederdim sanırım ilk programıma... etmiştim diyim daha doğru olur.