bugün

Sultangazide iddaa bayisi işletiyor.
ilkokula gidiyordum. Sene 1995 falandı herhalde. Üst sınıflardan bunu duymuştum. Üzülmüştüm de öldüğü için. Tanımıyordum gerçi ama olsun.

Benim gibi bir hümanisti üzdüğünüz için Allah belanızı versin. Ölmedi ayrıca kalbimizde yaşıyor.
Persleri dize getirmiş Bir türk büyüğünün ardından söylenen sagunun iğrenç esprilere alet edilmesinden tiksiniyorum. Bunu yapan iğrenç mahluklar ya mankurt, ya da etnik döküntüdürler. Yetti artık!

Ya karikatürlerde mal mal, hiçbir şekilde güldürmeyen bayat esprilere konu edilir ya da işte böyle sözlüklerde kanı bozuklar eğlendiklerini sanırlar. Rezalet! sanıyorum binlerce yıllık tarihimizde soysuzluk ve türk düşmanlığı hiç bu kadar revaçta olmamıştı. iğreniyorum.

azılı türk düşmanı pers şairi firdevsi'nin, şehname'de afrasyab diye bahsettiği o yüce türk, bugün bile farsların korkulu rüyasıdır. Güney azerbaycanlı türklerden afrasyab'ın torunları oldukları için korkup üç buçuk atıyorlar. insan biraz utanır be! Tüh kalıbınıza sizin!
ıssız acun muydu neydi kaldıysa ona sormak gereken sorudur.
ödlek bir adamın öcünü alması sonucunda öldüğü söyleniyor. yürek yırtılması sonucu hayatını kaybetmiş.
belli bir tarihi, destanları vs hiçbirşeyi olmayan soyu sopu belirsiz kekoların alay konusu yaptığı sorunsal.