bugün

Gerçekten böyle olduğunu düşünüyorum artık ''ben Ateistim ehuheu'' diyince ve bunu egoist bir şekilde söyleyince kendisini cool sananları görünce sinirleniyorum. Tamam Allaha inanmıyor olabilirsin hiçbir yaratıcıya inanmıyor olabilirsin ama ben maymundan geldiğimize inanmak istemiyorum kimsede bunu bana inandıramaz sorgulamayan bir insan yahut dinine çok düşkün bir insan değilim fakat gökyüzüne uzaya en önemlisi insanlara baktığımda bunun bir tesadüf eseri olduğunu söylemiyorum düşünemiyorum. Bu kadar ince noktasına kadar düşünülmüş şeylerin bir tesadüf eseri olduğuna inanan kim varsa biraz daha düşünmelerini istiyorum. Bir yaratıcı var bunu bilin.
marjinalliği iyi bir şeymiş zanneden kişilerin sanrısıdır.
şizofren olmaktan iyidir.
cool'luğu marjinallik sanmaktan daha az şaşırtıcıdır.

marjinalite böyle bir şey değil. konu hakkında bilgisi olmayanlar neden böyle kelimeleri kullanır anlamıyorum.
allaha inanmayanin allah belasini versin. cehennem azabindan yansin insalllahh Aminnnnn.
maymundan geldiğine inanmak istemediği için çamurdan yaratıldığına inanan yazar beyanıdır.
yüzyılın yeni toplum hastalığıdır. ey gençler! bişeylere inanmamakla övünerek marjinal olmaya çalışmak yerine, inandıklarınızı savunarak marjinal olmayı deneyin. zira bunlar ufkunuzu açacaktır...