bugün

kuranda gözlemlenen durumdur,

--mağarada sesler duydum diyor ki--
-''Ey Peygamber! Eşlerinin rızasını gözeterek Allah’ın sana helâl kıldığı şeyi niçin kendine haram ediyorsun? Allah çok bağışlayan, çok esirgeyendir.'' (tanrik 1)

''Onlardan dilediğini geriye bırakır, dilediğini de yanına alırsın. Boşadığın hanımlarından arzu ettiğini tekrar yanına almanda, senin üzerine bir günah yoktur.'' (ahzab 51)

-''..Allah sizin nefislerinize güvenemeyeceğinizi biliyordu. Bu sebeple sizi affetti. Artık kadınlarınıza yaklaşabilirsini..'' (bakara 187)
--mağarada sesler duydum diyor ki--

artık bunu becerebilirsin, artık şununla yatabilirsin, yol gösteren olarak sunulan bir kitapta bu yazıların bulunması ne enteresan, allah muhammed ile özelden konuşmuyor muydu o mağarada, allah kendisine verdiği bu önerileri ne için kurana yazdırıyor, kuran muhammed in cinsel rehber kitabı mı yoksa ?
"Okullarda cinsel eğitim istiyoruz "diye dırıldılanların anlamsızca karşı çıktığı konudur.

Eş olarak Kadın sınırının olmadığı, kadınlara sıra takip edilmediği bir toplumda neden peygamber ayet uydurarak kendi dünyalık heveslerine erişimini engellesin? Buda sana bir soru.

Diğer taraftan, peygamberin evliliklerinden kur an bahsetmeseydi gör peygamber hakkında neler uydurulurdu?

Bu konuda kur an la çelişik, üstelik " sahih" kabul edilen onlarca rivayet var.

Peygamberin bilmem kaç erkek gücünde olması,

Peygamberin bir gecede tüm kadınlarını dolanması.

Cebrail in peygamber in cinsel gücünü arttırması gibi abuk - subuk rivayetler kur an da peygamberin evlilik hayatı anlatıldığı halde uyduruldu. Ya anlatılmasaydı?

https://www.google.com.tr...Vaw1lhyZ-7qI9EQFGZzqsWMq6