bugün

insanlar üzerinde yarattığı korku ve baskı, şirreti ve devamlı sevilmek, tapınılmak istemesi gibi davranışlarını düşününce eğer psikolojisi bozuk bir erkek değilse mutlaka kadındır.

tanım : bir ihtimaldir.
(bkz: allah ın belanı vermesi)
allah(c.c) bu dünyada veyahut evrende herhangi bir materyale benzemeyecek kadar üstün ve de yüce olduğundan gülüp geçilmesi gereken saçmamsı önerme/ihtimal/hede.
Kula bela gelmez Hak yazmadıkça

Hak bela vermez kul azmadıkça.
(bkz: bazı yazarların fazla fantastik olması)
(bkz: cocukken inanilan sacmaliklar)
bakın, hemen telaş yapmayın öyle ama sanırım oldukça yüksek bir ihtimal.

bu kadar tapınmanın başka bir açıklaması olamaz. yok ezanda beni övün, yok günde 5 kere benim için yatın kalkın, bi ay aç kalın. en çok beni sevin, en çok bana tapın. ben tekim. ben en iyisiyim. araya peygamber sokmalar, kız kankasını hoşlandığı çocukla konuşmaya yollayan hatun gibi. bu ne lan? bildiğin kadın tribi işte hepsi.

hem bir de tövbe edince affetmesi yok mu? al işte, kadını aldatıp özür dilediğinde affetmesine benziyor.

kitap göndermek nedir allasen ya? arasına parfüm sıkıp papatya da koyaydı.

hem zaten böyle atarlı bir ruh hali de var. değişken falan."o kitap olmadı bunu yollayayım yok o da değil şu olsun. hah bu son valla bu defa son. bu farklı ama." mağazada kıyafet beğenemiyor sanki. yok yok kesin kadın. ama telaş yapmayın, olabilir. neden olmasın?
(bkz: allah ın belanı vermesi) Saçmalıktan başka nedir bu başlık.
troll olayım derken haysiyetsiz ve şerefsiz olmanın resmidir.