bugün

yılların gaysaraylısı beni fb'li yapmaya yetmiştir.

şu dakkadan itiparen fb'liyim artık. oh be sonunda reyenkarnasyon ile fb olarak geri döndü atam. ayrıca ali koç'a da teşekkür ederim. evet.
görsel
hah aferin amına koduklarım..

insanlar da sanıyor ki koç ailesinin bireyi reel, objektif ve hamasete prim vermeyen nitelikli bir iş adamı..

koç gelirken beşiktaşlı ben bile aman oh demiştim.. herif içinde bulunduğu kurumun ağırlığına yakışır hareket etmek zorunda kalır vesaire..

şimdi böylesi bir açıklama çok net hamaset ve primciliktir..

atatürk’ü atatürkçülerden başka kimseye ayağa düşürmemiştir..

kimse akp’li çomarlara kızmasın..

bu açıklamaları yapanlar ve prim verenler olarak biz başardık bunu.. helal olsun..

fenerbahçe atatürk ise diğer kulüpler churchill mi? venizelos mu?

işler kötü gidince toplumun sana biat eden kesimine uygun tavır al yeter..

kim siker başarısızlığı değil mi?

birisi atatürk, diğeri dinimiz islam..

allah belanızı versin lan hepinizin..

atarürkü 15. sıraya düşürmeye utanmıyor musun lan rezil??

derim o zaman ben de..

rezal@ amk..

edit: hah amk sığırın biri de geldi fetöcü yaptı.. gerçekten böyle toplumun güneş ışığı görmesi bile lükstür..
bunlar da yılmaz özdil gibi aklına geldikçe atatürk deyip milleti söğüşlüyo manevi olarak.
Taraftara yeni konu vermektir.

Ne desin adam, fenerbahçe birinci ligdir mi desin!?

Ne desin adam, fenerbahçe türkiye’nin en iyi kulübüdür mü desin? ispat edemeyeceği argümanları doğru diye mi aktarsın.

Ne yapacak kardeşim bu adam zavallı taraftar kitlesini oyalamak için? ispatlanamayacak bir iddia atacak ki gündemi kendi başarısızlığından uzaklaştırsın.

10 yıldır şl’ye gidemeyen bir takım, transfer yapmış hepsi boş, para yok, tüm şirketlerini fenerbahçe markası altında toplamış reklamlarına bakıyor mis gibi.

Ne desin adam, fenerbahçe forması benim şirketlerimin bilbordudur mu desin ne desin?

Alışın bu yeni aziz yıldırım’a.