1. 1243.
    Daha 19 yaşında..
    1 -5 ... umrumda degil
  2. 1244.
    ali ismail korkmaz
    “filler unuttu, analar unutmadı
    ama nası unutabilir?
    dövülerek ölmek nası bi ceza ki
    buna kim dayanabilir?”
    1 -6 ... 1m1y
  3. 1245.
    Bazı kızlara tecavüzü meşru gören barzonun teki:
    ali ismail korkmaz
    Görüşlerini tartışmıyorum. Ama "tecavüz edilesi" ifadesini kullanan babam olsa babalıktan reddederim.
    5 -3 ... radikalkemalizm
  4. 1246.
    gezide ölen her genç gibi bok yolunda niyazi olmuştur. mekanı cennet olsun. yalnız kendisinin kişiliği de zamanında attığı twitlerden epey bir bellidir. türkiye bir ikiyüzlüler cenneti olduğundan kendisine en çok sahip çıkanlar feministler olmuştur.

yozlaşmanın, dejenerasyonun dibini yaşıyoruz arkadaşlar. bundan daha boş değerlere sahip bir nesil dünya üstünden geçmedi. moğollardan daha kötü bir kültür yokedici bir toplumda yaşıyoruz artık.

neyse. allah rahmet eylesin.
    5 -5 ... uluyan bilge
  5. 1247.
    Hesap günü cehennem de çatır çatır yanacak olan inançsız mahluk.

Bide bu çapulcu tayfa kendilerinden olanı melekleştirmiyor mu, tam küfür edilesi hepsi.

Bunlar kalabalık iken Polisler ellerine tek geçtiğinde neler yaptıklarını da gördük. O sebeple bunların hiçbiri masum değil.
    5 -7 ... nilunb
  6. 1248.
    sağ görüşlü faşistler tarafından acımasızca öldüren delikanlı bir çocuktır. 1 kişiye 10 kişi saldırmak sağ görüşlülerin kitabında var. bunlar ancak böyle tek buldukları adama saldırır. ben üniversitede az faşist dövmedim kestane sopasını bellerinde kırıyordum özledim o yılları şu hayatta faşist dövmek kadar zevkli olay yok. devran döndüğünde ali ismail korkmaz'ın da hesabı misliyle sorulacaktır.

sağcılar kavga konusunda hiç bir zaman solcular kadar güçlü değildir sokakta, kampüste bir solcu gördüler mi uzaktan izliyorlar. ancak böyle ali ismail örneğinde olduğu gibi tek tük kişilere saldırıp kendilerini allah sanarlar.
    2 -7 ... ernesto doqukan guevara
  7. 1249.
    ali ismail korkmaz
    2 -3 ... nilunb
  8. 1250.
    ali ismail korkmaz
    3 -3 ... sterka sor
  9. 1251.
    “Öyleyse ben size hep Ali diyeceğim
    Aşk bazen çok Ali

Mehmetler ölüyor, Aliler öldürülüyor çünkü
    Ayşelerse ya dul ya evli
    Ayşe bazen çok Ali

Öyleyse ben size hep Ali diyeceğim
    Aşk bazen çok Ali” *
    -1 ... klimanjaro
  10. 1252.
    az önce aklima gelince ıstemsizce kahkaha attığım bir zat.
    2 -5 ... once upon a time batu
  11. ali ismail korkmaz Başlığındaki Önemli Entry'ler