bugün

Her yiğidin yoğurt yiyişi farklıdır.
bizde size verecek yemek yok lan

ALLAH'IN ASLANI HZ. ALi .
gözümüzün nuru imam ali efendimizin sofrasından yemeği nasip etsin yüce kadir mevlam.
Ziftin pekini yemek: Sunulan bir yemeğin beğenilmemesi sonucu yemeği pişiren kişinin söylediği söz.
aziz milletimizin yaptığı tespitlerden biri saygı duymak lazım. benim milletim herşeyin en iyisini bilir.
aziz milletimizin tespitidir.
Ben zaten kendi elimle yiyom. Sorun yok yani hehe.
zamanında, küçükken alevileri akranlarım çok aşağılar kötülerdi. ben aleviliği sunniligi ortaokul üçte öğrendim. alevi olduğumuzu. bana annem sünniler böyle aleviler şöyle diye hiçbir zaman ayırmadı. ben kendim gördüm. bize ibadetten önce insanlık öğretildi.soframizda hertürlü insanı ağırladık. dışlandık. ben şimdi hiçbir dine inanmiyorum. ama iyi ki alevi bir ailenin çocuğuyum. ve insanı böyle yadırgama canım kardeşim. birgün alevinin bir damla suyuna muhtaç kalirsin .
aziz milletimizin yemediği bok kalmamış. haram yemiş, faiz yemiş, rüşvet yemiş, hak yemiş. yetim malı yemiş,

bi alevinin elinden yediğin mi boğazında kaldı ?
nasıl böyle antik kuntik faşist ve beyinsizce düşünceleri yaratabiliyorlar anlayamıyorum.
o zaman ithal olan hiç bir ürün yenmez zira gayrimuslim biri tarafından üretilmiş olabilir.
adamlar marsta su buldu biz daha birbirimizin elinden su içmiyoruz. aynen devam türkiyem.
Senin elinden yenmez o kesin.
Evet arkadaşlar yenmez. kesin bilgi. Yayalım.
zaten aleviler de elleriyle besleyecek birilerini arıyor ya etrafta..
çoğunuzun yaşı kendi elleriyle yemek yiyecek yaşa gelmiş.. ne yapacak bu aleviler şimdi?
onların elinden en büyük zevkini almayın lütfen..
bırakın elleriyle beslesinler sizi oyunbozanlık yapmayın..
Bazı arkadaşlarımdan duyduğum ve beni üzen eylem. Neden üzüldüm dersen alevi arkadaşım kurabiye yapmıştı ev arkadaşım yemem dedi , bir saat sonra da ben o kurabiyeyi çok seviyorum dedi. O an nedense o arkadaşım için üzüldüm. Aslında o arkadaşım değil böyle saçma bir inanışta olan arkadaşım olduğu için kendime üzüldüm. Kalbimizi saçmasapan şeylere çürütüp kötü olmaya gerek yok.
yenir yenir. çok da güzel yaparlar.

(bkz: kandırmışlar seni)
Sen onların çükünü ye!
Edit: la eksileyen ibneler siz direkt benim çükümü yeyin.
yine iyi ki müslüman değilim diyorum çünkü böyle mezhep bok püsür uğruna insanların kalbini kıracaktım.

yenir.
ziftin pekini yiyesice

elin gavurunun dondurmasını hamburgerini makarnasını vsvs yiyip içen gerizekalı yazar başlığı.
sinirlendim yine.
Hasss denilecek tespittir. Aleviler kadar aydın, çağdaş insanlar var mıdır? Diye de sorulur.
Bir düşüncedir. Ben yemiyorum mesela. Saygı duymak lazım. Açık ve net.
ben de yemem. acımdan ölsem yaklaşmam yani.
"zıkkımın pekini ye" diye yanıtlanacak cümledir. türevleri de kullanılabilir.
allah seni açlıkla terbiye etmez inşallah.
''Sen yeme yobaz bokunu cıkarıyorsun'' diye cevap verebilecegimiz mezhepci, ayrilikçi, iğrenc yobaz beyanı.