bugün

herkesin bildiği gibi, günümüzde ateist alevi diye bir deyim çıkmıştır. bunun sebebi kim biliyor musunuz? yine aleviler.
öyle bir güruh var ki; allah tanımayan, kitap bilmeyen,caminin önünden geçmeyen, hz. ali peygamberdir diyen;
artık alevilik denilen kavram bambaşka bir şeye dönüştü.
biz öyle bir ayrıldık ki, artık bir sünni bir aleviye verilmiyor. sevdiklerimizle evlenemiyoruz dostlar! aleviler diye, sevemiyoruz dostlar.. çünkü saptırdılar, yoldan çıkardılar bu mezhebi.
bizim bir üst komşu var, geçen gün; "bugün caminin önünden geçtim yanlışlıkla,eyvah,bütün günüm çok kötü geçecek..." dedi. bu nasıl bir zihniyet arkadaş? bu nasıl alevi? bu mezhep nasıl böyle kirletilir! benim en yakın arkadaşım alevidir, ben bunu insanlara söylemeye utanır, çekinir oldum. neden mi? karşılaşacağım sorular açık çünkü;
aa abdest alıyor mu?
namaz kılıyor mu?
hz. ali peygamber diyor mu?
camiye hiç gitmiş mi acaba? .... vs.

oysaki geriye kalmış olan has aleviler dünyanın en iyi insanlarıdır. alevilere özgü bir iyilik, bir misafirperverlik vardır.
benim alevilerden tek ricam, lütfen, böyle insanlar kendilerine aleviyim dediğinde dur diyin, izin vermeyin. mezhebinize sahip çıkın.
saçmalıktır.

bu fakirler ne kadar eziktir ki 1500 yıl önce arapların arasında yaşanmış olayların sonuçlarını 2014 yılındaki yaşamlarına taşıyorlar.

alevi ya da sünni olsun farketmez ben şahsen fakir adama bırak kız vermeyi o adamı adam yerine bile koymam. bu yüzden siktirmeyin dininizi.
islamın şartı 5 tir arkadaşlar. http://inciswf.com/1292016331.swf