bugün

---uyarıyorum: mideniz kaldırmayacaksa link'e tıklamayın.--
http://www.facebook.com/a...-3&id=100001029067201
--uyarıyorum: mideniz kaldırmayacaksa link'e tıklamayın.--
böyle bir iğrençliği kamera önünde geröekleştirmeye cüret etmiş insan müsveddesi.

http://www.egm.gov.tr/iletisim.asp adresine, konuyla ilgili ihbarın yapılmasını rica ederim...
fake bir hesaba sahip kimsedir.
(bkz: panter emel e verelim)
(bkz: insan demeye bin şahit bile yetmez)
(bkz: ismail yk-allah belanı versin)
(bkz: köpek keserken fotograflarını facebook a koyan kız)
Allah cezanı versin emi sadist, ruh hastası, dengesiz, psikopat manyak.
bu isme sahip gerçekten birinin olduğunu düşünenlerin inandığı kız?!

zaten kızın kafasına taktığı örtüden ve örtünün şeklinden rusya ya da o taraflara ait olduğu anlaşılıyor.
arkadaşlar, bir veteriner olsa dahi, bunu hoşgörmek demek; bir insan ölüsüyle gülerek fantastik pozlar vermeye çalışan doktoru da tasvip etmekten başka bir şey değildir.

evet, bu profilin fake olduğu, fotoğrafların farklı bir yerden temin edildiği açık. evet, insanlar hayvanları sevmek zorunda da değil. ama nefret? zarar verici bir şey. ben şimdi nereden bileyim bu kadın ya da adam midesi kaldırarak o fake profile bu fotoğrafları koyabiliyorsa daha fazlasını kişisel hayatında da uygulamadığını?. kendini ele vermek istemeyen; ama kendine dair de kopya vermek isteyen bi fake işte bu.

türkiye'de vaka gerçekleşmeden insan hayatına dair tehlike üzerinden bile suç duyurusunda bulunamazsınız, bulunsanız dahi bir işe yaramaz. hayvan haklarına dair de bu konuda çok büyük önlemler alınacağına inanmıyorum. ama pek çok insan aynı anda tepkisini ve şikayetini dile getirirse, belki konuya farklı bir açıdan dikkat çekme şansı yakalanabilir!..

bence, "allah belalarını versin, vicdansızlar bla bla!" gibi tepkilerden daha fazlasına ihtiyacı var bu dünyanın..
arkadaşlar böyle bir vahşeti gördükten sonra açık konuşayım çok iğrendim ve neredeyse ağlamak üzereyim.
fake olduğu alenen belli olduğu halde üzerine türlü geyiklerin döndüğü kız.*
hayvan hakları kadar organ haklarına karşı da suç işleyen rahatsız dişidir. midem ve gözlerim bu durumdan hiç memnun kalmadı.

kukun düşsün bacım afedersin.