bugün

balon joje aldı hanım kızdır, sırf yetimler boğazına bir lokma koysun diye sırf onlarda her gün birer coco star alabilsin diye kendi ihtiyaçlarından vazgeçmiştir bu kızı övmeyelim de ne yapalım bazıları gibi pahalı çanta marka elbise düşkünü değil yetim sevdalısıdır.
bununla da kalmayıp her gece yetimlere çorba yapıp dağıtan jojedir. amme bakanlığının kurucusu olacaktır.
alkışladığım kızdır. alnından öpülesidir. (bkz: beslenir ki bu)
Mide bulandıran kızdır.
yanlış yapan kızdır.

onun yerine yetimler adına gönüllülük yaparsa daha fazla yardımı dokunur.
Devletten aldığım bursun yarısını bağışlasam ben aç kalırım. Bizımla dıyılsın der arkadaşlarım bana,eziklerler. Yine de saygılar aplam.
madem o bursa ihtiyacın yok hayır işlemek için dağıtıyorsun da gerçekten ihtiyacı olanların hakkını yemek olmuyormu bu.
cahil, varoş, hayrına veren kızdır.
Böyle başlığı barındırmalarına izin veriyorsa modlar benim entry imide silmeyecekler o zaman.

Çokta sikimizde olan kızdır.
demek ki gereksiz yere burs almıştır.
Helal olsun denilesi kiz. Bizde yarisiyla kariya kiza para harcayalim. Akillandim. Bundan sonra bursumun hepsini, ukrayna'da yardima muhtac 18-38 yas araliginda guzel ukraynali muhtac kadin arkadaslara harciyorum.
(bkz: yetim çocuklara 50 tane atkı ören kız) (bkz: yetim çocuklara tiyatro yapan kız) iyi yürekli kızdır.
can kızdır, kalbine aşık olunmuştur.