bugün

bir kadının aldatılmasını haklı gören erkek zihniyetine ait cümledir. akrabamızın bu konudaki fikirlerini duymamla içimde ona karşı oluşan mide bulantısı ansızın harekete geçti. bir kadın mesela kilo almışsa hak edermiş aldatılmayı. kocasını elinde tutabilmeliymiş eğer erkek evde durmuyorsa başka yollara bile başvurmalıymış. susayım susayım diyorum son cümlede hepten delirtti beni mal adam. "kadın bakımlı değilse neden aldatmasın ki adam onu? ya kendine bakacak ya da kuma gelmesine razı olacak." allahım o an beyini dağıtabilirdim. son anda kendimi frenlemeyi başardım bakışlarıma denk gelip sustu allahtan o da. yoksa yarınki mynet haberlerinde akraba cinayeti olarak yer edinecektik
(bkz: serin hikaye kardeş)
Kadınları bazı kötü durumlar için savunacaksanız saçma saçma hikayeler uydurmayın aq.
aldatan ahlak yoksunuysa sen istersen adriana lima ol istersen hulya avşar. harcanirsin. o yüzden insan bulmaya çalışmak lâzım. nasil olacak derseniz herseyi ben dusunemem ki. aldatılan erkek içinde olay aynı. hatta haberler de görmüştüm. at hırsızı gibi bi adamla aldatmış adamı, mahalleli linc etmek istemiş. velhasıl insan olsun...