bugün

yüzsüz erkektir.
bu tarz da düşüncesiz,kendini beğenen,kendinden başkasını görmeyip kızları araç olarak gören erkeklerin karşıma çıkmasına hem de en yakın kız arkadaşımı gözlerimizin önünde aldatan erkekleri görmek, onlarla konuşmak çok acı ama gerçek bir olay. bir de buna rağmen kız arkadaşıma onu sevdiğini seni seviyorm dediğini ona üzüldüğünü demesi de çok ama çok kötü bir durum, umarım kız arkadaşım
gerçeği görür ve bu kaba düşüncesiz adi erkekten ayrılır.
kaç senelik ilişkisi varken küçük kaçamaklar yapmaya utanmayan ki bunuda sınıf arkadaşıyla yapan sonrada hiçbişey olmamış gibi yüzüne bakıp aynı ortama giren bunların üstüne bide bilmem kaç senelik sevgilisiyle ciddi düşündüğünü söyleyenine şahit oldum. ne enteresan bir kişilik. tipine bakınca adam zannedersin ama ne olduğu ortada.
insan insanı siker mi dediğim durumdur. bakın sikmek tabirini cinsel anlamda kullanmadım.

özet;

yalan konuşuyor; sevgilisini sikiyor.
sevgilisini aldattığı kızı sikiyor.
sevgilisini sikiyor.
duruma göre sevgilisini aldattığı kıza da yalan konuşuyor, onu da sikiyor.

bu durumda adam hep sikiyor.
üstüne çok gitmeyelim, belki de haklı sebepleri olan erkektir.
Hatasını zamanla anlayacak erkektir
sözkonusu erkekte gözü olan ve "arkadaşımı düşünüyorum ben yea" ayağına ortalığı karıştırma arefesinde olan bir insanın seksi çığlığı.
ilk entryi giren kişiyi yada yakın arkadaşlarından birini aldatan erkektir.
sevgilisini hala seven onu görmeden duramayan erkektir. bir anlık şehvetin kurbanı olmuştur ama kalbi hala sevgilisindedir.