bugün

sürekli türk halkına dayatılmasının altındaki merak edilen amaçtır.
Ilgı cekıp reytıng almaktır ve bunuda basarıyorlardır. Mılletımız cok sever yasak seylerı malum bu yuzden cok ızlenır boyle dızıler.
sadece ilgi çekmek için yapıldığını düşünemediğim için iyi bakmadığım dizilerdir.
Neden bir şeyler dayatılmaya çalışılıyor arkadaş bu ülkede? Ya da siktir et sormadım say. Tükürdüğüm memleketinde "kadın programları" kuşağında köpek gibi reyting patlatıyorlar, neyi eleştireyim ki?
milletimizin böyle dizileri çok sevmesinden kaynaklanır. ama niye sevilir anlayamazsınız. ha bir de şu var; aşk-ı memnu bu kitlenin gözünde efsaneyken behzat ç. ''çok küfür var. '' diyerek ayıplanır.
türk toplumunun aile yapısını bozup yozlaştırma. aile dosluk arkadaşlık kavramlarını yok edip yerini bireyselleştşrip ülke bütünlüğünü bozma.
kısaca dış güçlerin oyunu.
amaçlarını bilemiyorum reyting kaygısı çok muhtemel. Ama insanımız neden bunları izler orasıda ayrı bir muamma tebi. Neyse şu da bir gerçek ki genç kızlarımıza,oğlanlarımız etkileniyor bu durumdan. Kötü örnek oluyorlar efendim.
bu kadar çok olunca insan merak etmektedir.
baygınlık getirmektir hala bayılmadıysanız yozlaştığınızdan emin olun .
Amaç yeni nesile yön vermek. Dikkat et şimdilerde çoğu programda gay var. Bunu da normallestirdiler. Amaç raydan çıkartıp başka Raya sokmak. Bunun başka hiç bir açıklaması ve izahı olamaz.