bugün

Ne amaç güttüğünü bilemezsiniz tipi. O değil de insan en azından bir neden belirtir durumu vardır burda. Gülmek gelir içinden. Evet.
benimdir.
akrabalardan arkadaşlara, arkadaşlardan hayatıma giren kadınlara kadar herkesle birden bire ilişkiyi kesebilirim, kesmişliğim vardır.

sebebi insanların değişmeyecek olması.
eğer ağır basan bir kişilik özelliği bana uymuyorsa arkamı dönüp gitmekten daha iyi bir şey yoktur.

bunu en son yaptığımda yüreğimin bir yarısını çok uzaklarda bıraktım.
sorun alakayı kesmekte değil, sorun insanı alakayı kesecek noktaya getiren, insanın kalbine bıçak gibi saplanıp nefes aldırmayan gerçeklerde.

o bıçak ne demek iyi bilen insanın yapacağı iştir kısaca.
gulup eglenirken yapiyorsa kafayi yemis biridir.

lafina guvenerek is yapilmaz.
Hele birde bi yazar var burda neyse simdi nickini vermicem gerci bu yeni hesabimda bana deger verdigini soyluyo gram inanmiyom. Deger veriyo ama varya ölsem hic bir zaman haberi olmaz.
sevgili yapmış tiptir. belki de muhabbetiniz o an itici gelmiştir birden soğumuştur. insan bu bilinmiyor ne yaptığı.
Hayatımda çok yaptığım şey ama hep yaralayıcı oldu olsun önemli olan karakterden ödün vermemek.
severim böyle tipleri.

kendim dahil. o yüzden birden siktirolup gitmesini pek umursamam. çünkü anlayabiliyorum.
Benim sanirim o. Illa bi sey olmasina gerek yok kafama oyle estigi icin arayip sormak aklima bile gelmez. Arayip sorsa geri cevirmem ama. Art niyetle yapmiyorum yapi meselesi. Ha ama bu ilk bulusma sonrasi olduysa ki hic yapmam genelde erkeklerin huyudur. Birden keser ilgiyi. O zaman art niyet var uzaklasin.
Bu aralar yaşadığım şey.

Ama iki gün öyle iki gün böyle çok ilginç, ortası yok.

Üçüncü bir şans vermeyeceğim tabi, yürüdümüydü kaldırımı titreten bir izmir kızıyım ben de..
Ilgilen ilgilen sonra çek kendini diye saçma büyük tavsiyesi almıştır.
Böylelerinin Kafasını odunla yarmak geliyor insanın içinden.
benimdir. bir kişi sinirimi bozuyorsa dillahı olsa ilişkimi kesiyorum.
Paldır küldür yaşayan heryerde herşeyi söyleyen ve nezaketten anlamayan insanlardan alâkayı kesen haklı tiptir..
Başkasının ilgi odağına giren tiptir.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar