bugün

Mhp yi tanımayan maldır.
Bunlar zannediyor ki bahçeli gidip yerine akşener hanım yahut diğer adaylar gelince mhp kendileri gibi kansızlık yapacak, hdp ile koalisyon kuracak.

Olum bu kadar karakter arsızı olmayın.
Önce mhp yi iyi tanıyın.

Mhp hiçbir zaman hdp ile aynı çizgideki chp ile bir olmaz. Vatan hainliğine sahip çıkmaz.

Hatta akşener gelirse gerçekten dinamik ve hareket halinde bir mhp görüp daha çok şikayet edersiniz.
Tabi ki chplilerle olmaz. Hırsızlarla çocuk sikicileriyle bir olur ülkende sikiliyor lan bu çocuklar. Nerde senin milliyetçiliğin. Nerde ülke düşünücülüğün. Ülkeni soyana pkkyı ülkeye baş ağrısı yaptırana bir şey demiyorsunda chpyemi laf yapıyorsun. Bırakın allah aşkına sahte atatürkçüler sizi
Bir de akşener gelince iktidar olacağını sanan mal var.
O daha komik.
kim böyle bir şey söyledi ki?

akşener gelirse sağ eksende yaşanacak kayma ile oylar mhp lehine değişir.

bu da bütün chp'lilerin işine gelir.

onun dışında akşener ve diğer muhalifler siyaset yapabilecek zekaya ve iradeye sahiptir.

herhangi bir durumun, ülkenin yararına mı yoksa zararına mı olduğunu idrak edip ona göre chp'nin yanında ya da karşısında yer alırlar.

bu da aktrolllerin zoruna gider elbette.
Mhp'nin kaybetme nedeni bu. Yine kurulamayan bir koalisyonda tüm oylar gene akp'ye geçecek ve seçimin kazananı yine tek başına iktidarla Akp çıkacaktır.

Yani bu durumda yine ve yeniden Akp kazanır. Mhp nin başına ılımlı bir tip geçmezse Akp'nin ekmeğine yağ sürmek dışında bir şeye yararsa ben de hiç bir şey bilmiyorum. Tek seçimde çok yüksek bir oy alamayacakları belli. Tek ihtimal koalisyon onu da yapmazsa çıkacak sonuç zaten gene tek başına akp.
Aksener kim ki? Ülkücü bile değil. Bizim burda meşhur bir söz vardır " elin kedisi ele sıçan tutmaz " diye. kadın akp den tutta doğru yola kadar girmiş. Yani ideolojisi yok. Hani yaşı 20 30 desek, gençtir, daha oturmamıştır. E kadının yaşı 60 ama hala ergenler gibi. Şimdi bunun MHP nin başına geçmesinin propagandasını chp liler yapıyor burda bunu biliyorum. Ülkücülük erkek adam işidir. Ben bu yaşıma kadar ülkücü takılan bir kadın, kız görmedim. E nasıl olacakta ideolojisi ergen olan bu kadın ülkücülere baş olacak? CHP liler sanıyor ki bu kadın başa gelince akp ye oy veren ülkücüler yeniden dönecek ve bu kadına oy verecek. Böylece akp tek başına iktidar olamayacak. Empati eksiklikleri var. Sol kafa ancak bu kadar anlar bu işi.