bugün

Güzelinden müzik açın.
Kimliğiniz yoksa sıkıntı büyük.
Varsa da büyük. Git evinde iç.
siyaset konuşmayın.
bira nedir laen, olm polis bile adam yerine koymaz olm sizi. Rakı için rakı... büyüyün biraz : )
Betonda oturmayın. Motoru çok fena bozar.
Yanına çerez tuzlu fıstık tarzında atıştırmalıklar alabilirsin. Çok abartma sonradan kendini tuvalette bulma.
benim gibi iki bira diye başlayıp kendine engel olamadıktan sonra 20 dakikalık ev mesafesini kaybolarak 40 dakikaya çıkarmayın. eşi dostu arayıp hüngür hüngür ağlamayın.
Yaşadığınız şehirde deniz varsa deniz kenarına vurun kendiniz. Limana çıkma şansınız varsa limanın en sonuna gidin betona oturun ayaklarınız aşağı sarkıtın. Tuzlu fıstık, cipsi, beyaz leblebi gibi mezelerden en az birisini yanınızda bulundurun. Güzel tatlı bir müzik açın.

Hadi afiyet olsun.
Yanınıza gitar çalmayı bilen ve sesi güzel birini alın.
Efes içenleri desteklemiyorum ama saygı duyuyorum. lüften o şişeleri atara gelip gelip parçalamayın geçen çocuk üzerine düştü dizleri parçalandı. Öyle fark ettik yerde cam olduğunu yoksa oturucaktık götümüz parçalanacaktı. Dikkat yani, bırakmayın o şişeleri orda yazık günah!
Lutfen Ateş yakmayın ve gitar ile Akdeniz Akşamlarını çalmayın.
içmeyin.
Ictiginiz biralarin siselerini kirip saga sola atmayin. Coluk cocuk oynuyor oralarda, yaralabiliyorlar..

Eline alip cope atmak zor bir sey degil.
Carlsberg için.