bugün

Bencil ve kıskanç akrep erkekleri şaşılacak kadar iyi anlaşır yengeç burcu kadınıyla. Evliliğe kadar gidebilecek ilişki yaşarlar belki de. Yengeçler akrebin egoistliğini sevimli bile bulabilir.
Garip bir sekilde zitliklarin uyumu soz konusudur. Yengec kadini sahiplenilmek ister akrep erkegi bunu seve seve yapar. Cok kavga edilse de tutkulu bir iliski olabilir.
Kendimden biliyorum; lakin birbirimizin agzina sictigimiz icin suan o kezbanin tekiyle sozluk:(
kadın erkek ilişkisidir. yükselenleri alçalanları falan farketmez. olabilir veya olmayabilir. deneyip görmek gerekir.
biraz ağlamalı biraz da cırmalamalı seks türü içerir.

biliyosunuz ki akrep burcu azgındır. ee yengeç garibim de balıktan hallice işte.

böle bi duygusal bi içine kapanık falan..

sonuç olarak ortaya böle bi ilişki türü çıkabilir.

ahahah.
insan erkeği insan kadının ilişkisi daha mühim boşverin burçları.
şimdiye kadar daima aslan burcu diye diretmemden dolayı bu güzel kadınları ihmal etmişim. bir ilişkide olması gereken her şeyi kısa süre içerisinde yaşatan ender kadın tipi bunlardan çıkıyor sanırım. ama aldatmaya meyilli olabilirler, bilemiyorum.
dinlere, kadere, nazara, şansa inananların inanmayı reddettiği hede. neyse bi şey demiyorum, böyle cahil kalın amk.